Program TV na środę 22.05.2024
POPULARNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
TVP 1
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Korona królów. Jagiellonowie (170)
20:30telenowela historyczna
Ze śmiercią jej do twarzy
21:10czarna komedia
TVP 2
Akacjowa 38 (383)
od 18:45telenowela
Barwy szczęścia (3007)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3008)
20:10serial obyczajowy
Przepis dnia (7)
20:45magazyn kulinarny
Na dobre i na złe: Miłość choroba to straszliwa (922)
20:55serial obyczajowy
Na sygnale: Jedno życzenie (579)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Nasz nowy dom (323)
20:05reality show
Dorwać byłą
21:05komedia romantyczna
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Doradca smaku
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3823)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (692)
20:55teleturniej
The Traitors. Zdrajcy (13-ost.)
21:35program rozrywkowy
Przemytnik
22:45dramat sensacyjny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju
od 18:55program rozrywkowy
Viktor
20:00film sensacyjny
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (41)
22:00program rozrywkowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (1168)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (811)
20:00serial kryminalny
Wyrok śmierci
21:00film sensacyjny
TV 6
Strażnik Teksasu (14)
19:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (11)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (12)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (727)
22:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (773)
19:00serial obyczajowy
Hellboy
20:00film SF
Hotel Artemis
22:10dramat SF
TVN 7
Ukryta prawda (1214)
od 18:55serial paradokumentalny
W sieci kłamstw
20:00film sensacyjny
After
22:45melodramat
TVP Kultura
Szczęśliwy pracownik, czyli jak sabotować pracę
od 18:10film dokumentalny
Ukraińska czytanka: Ołeksandr Irvanec
19:45cykl felietonów
Na wschód od Hollywood: Nauczyciel
20:00komediodramat
Profesor T 2: Maski śmierci (8)
22:00serial kryminalny
TVP Polonia
Kierunek Zachód (267)
od 18:50magazyn
Magazyn z Wysp (294)
19:10magazyn
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:15magazyn informacyjny
O mnie się nie martw 2 (12/13)
20:25serial komediowy
O mnie się nie martw 2 (13-ost.)
21:15serial komediowy
Generał polskich nadziei - Władysław Anders (2)
22:10dokument fabularyzowany
WP
Policjanci z sąsiedztwa 3 (7)
19:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 3 (8)
20:05serial dokumentalny
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (4)
21:05serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru Mru/Szymon Łątkowski 3 (9)
22:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
ale kino+
Vera 12 (2)
od 18:25serial kryminalny
Premiera: Kruk. Jak tu ciemno (5)
20:10serial kryminalny
Premiera: Kruk. Jak tu ciemno (6-ost.)
21:05serial kryminalny
Nosorożec
22:00film kryminalny
AXN
Agenci NCIS 17 (19)
od 18:15serial kryminalny
MacGyver 2 (2)
19:10serial akcji
MacGyver 2 (3)
20:05serial akcji
The Good Doctor 6 (3)
21:05serial obyczajowy
Premiera: Szpital świętej Marii (8/10)
22:00serial obyczajowy
CANAL+ 1
Śubuk
od 18:25dramat obyczajowy
Gambit
20:15komedia kryminalna
Premiera: Premierowa Jazda
21:45magazyn
Premiera: Vigil 2 (5)
22:00serial sensacyjny
CANAL+ Family
Afryka z góry: Mozambik (8)
19:05serial dokumentalny
Nie zostawiaj mnie (5)
20:05serial kryminalny
Nie zostawiaj mnie (6)
20:55serial kryminalny
Duch zrujnował moje życie: Zaproszenie złego (5)
22:15serial dokumentalny
CANAL+ Film
Toni i rodzina
od 18:20komediodramat
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
W nich cała nadzieja
20:00dramat SF
W trójkącie
21:30komediodramat
CANAL+ Premium
Premiera: Premierowa Jazda
20:45magazyn
Premiera: Vigil 2 (5)
21:00serial sensacyjny
Detektyw Knight: Dzień Niepodległości
22:00film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Nowe życie 3 (2)
od 18:25serial obyczajowy
Nowe życie 3 (3)
19:10serial obyczajowy
Brygada (3)
20:00serial sensacyjny
Brygada (4)
20:50serial sensacyjny
Nie zostawiaj mnie (4)
21:45serial kryminalny
Nie zostawiaj mnie (5)
22:40serial kryminalny
Epic Drama
Panna Marple: Tajemnica Sittaford
od 17:35film kryminalny
Agenci NCIS 14: Nic za darmo (9)
19:35serial sensacyjny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Zrób, co należy - część 2 (2)
20:30serial kryminalny
Premiera: Archie (3)
21:30serial biograficzny
Domina 2 (6)
22:30serial historyczny
HBO
2012
od 17:35film katastroficzny
Samarytanin
20:10film SF
Sympatyk: The Oriental Mode of Destruction (6)
21:50serial szpiegowski
Polowanie
22:50thriller
HBO 2
Sprawa Goldmana
od 17:30dramat kryminalny
Detektyw: Kraina nocy (3)
19:30serial kryminalny
Detektyw: Kraina nocy (4)
20:25serial kryminalny
Ludzkie dzieci
21:30dramat SF
HBO 3
Spy/Master: The Hunting Party (1/6)
od 18:35serial sensacyjny
Premiera: Banshee 2: The Truth About Unicorns (5)
19:25serial sensacyjny
Premiera: Banshee 2: Armies of One (6)
20:10serial sensacyjny
Premiera: East New York: Ruskin Roulette (21-ost.)
21:00serial kryminalny
Nasza bandera znaczy śmierć: Discomfort in a Married State (4)
21:45serial przygodowy
Zillion
22:20dramat kryminalny
Kino Polska
1920. Wojna i miłość: Zdrada (4)
19:00serial historyczny
Milion dolarów
20:00komediodramat
Kamper
22:20dramat obyczajowy
Kino TV
Poirot: Gniazdo os
od 18:55serial kryminalny
Uliczny wojownik
20:00film sensacyjny
Beowulf - Pogromca ciemności
22:10horror
Polsat Film
8 części prawdy
od 17:15thriller
Opancerzony
19:10film sensacyjny
Sensacyjna środa: Czarny świt
21:00film sensacyjny
Stopklatka
Hudson i Rex 6 (6)
19:00serial kryminalny
Najlepsi z najlepszych 4: Bez ostrzeżenia
20:00film sensacyjny
Twarda sztuka
21:55komediodramat
Warner TV
Alf 2: Zaczarowany wieczór (6)
19:00serial komediowy
Alf 2: O, piękna kobieto (7)
19:30serial komediowy
Juno
20:10komediodramat
Co się wydarzyło w Madison County
22:00melodramat
SPORTOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
19:00mecz fazy play-off
Ligue1 Review
21:00magazyn piłkarski
Magazyn skrótów LaLiga EA Sports
22:00magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Magazyn PGE Ekstraliga
od 18:30magazyn żużlowy
Żużel: PGE Ekstraliga
20:10mecz: Tauron Włókniarz Częstochowa - KS Apator Toruń
Eurosport 1
Igrzyska olimpijskie
19:00magazyn sportowy
Chasing Glory
19:30magazyn sportowy
Igrzyska olimpijskie: XXI
20:30magazyn
The Olympians
22:00magazyn sportowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:1017. etap: Selva di Val Gardena - Passo del Brocon
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
19:00mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet
Kolarstwo: Giro d'Italia
20:0017. etap
Żużel: Grand Prix Niemiec
22:00podsumowanie
Polsat Sport 1
Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
od 18:45mecz: USA - Polska
Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
21:00studio
Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
22:20mecz: Niemcy - Włochy
Polsat Sport 2
Magazyn Track and Field
19:00magazyn sportowy
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
19:50mecz: KGHM MKS Zagłębie Lubin - MKS FunFloor Lublin
Polsat Sport 3
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 16:20mecz ćwierćfinałowy
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
20:10mecz ćwierćfinałowy
TVP Sport
Futsal: FOGO Futsal Ekstraklasa
od 18:55mecz finałowy fazy play-off
Droga do EURO 2024 (10)
21:10magazyn piłkarski
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Historia Euro: 1972, Arcydzieło z Niemiec Zachodnich (3)
22:40serial dokumentalny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!