Program TV na jutro, wtorek 14.05.2024
POPULARNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
TVP 1
Korona królów. Jagiellonowie (166)
20:30telenowela historyczna
Śmierć Zygielbojma
21:10dramat historyczny
Niewierny
22:50thriller
TVP 2
Barwy szczęścia (3001)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3002)
20:10serial obyczajowy
Kulisy serialu "M jak miłość"
20:45cykl felietonów
M jak miłość (1806)
20:55serial obyczajowy
Na sygnale: Kuchenne reanimacje (574)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Izabela, królowa Hiszpanii (4)
23:00serial kostiumowy
Geniusze
23:55dramat biograficzny
TVN
Uwaga!
od 19:55magazyn reporterów
Doradca smaku (40)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3818)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (742)
20:55teleturniej
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz (5/6)
21:35reality show
Kuba Wojewódzki (11/12)
22:40talk-show
Superwizjer
23:40magazyn reporterów
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
Tele 5
Jezioro tajemnic
20:00thriller
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 1 (4)
21:55program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 2 (5)
22:55program rozrywkowy
W rozkwicie
23:55dramat kryminalny
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (805)
20:00serial kryminalny
Człowiek zasad
21:00film sensacyjny
Wojna Harta
23:00dramat wojenny
TV 6
Agenci NCIS: Los Angeles (3)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (4)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (717)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (718)
23:00serial kryminalny
TV Puls
Skazany na piekło
20:00dramat sensacyjny
Oczy smoka
22:00film sensacyjny
Na straży prawa
23:55film sensacyjny
TVN 7
Hotel Paradise 8 (40-ost.)
20:00reality show
Zabójcza broń 2
21:00film sensacyjny
Oszukać przeznaczenie
23:25horror
TVP Kultura
Teatr Telewizji: Portret
20:00sztuka Sławomira Mrożka
Lekkie obyczaje: Ósmy dzień
22:05komediodramat
TVP Polonia
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 24: Sprawa na gorąco (307)
20:25serial kryminalny
Ojciec Mateusz 24: Internetowi narzeczeni (308)
21:20serial kryminalny
Jerzy Nowosielski. Maestro od marzenia
22:15film dokumentalny
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
WP
Premiera: Ambulans 10 (1)
20:05serial dokumentalny
Premiera: Ksiądz z piekła rodem (1)
21:15film dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 7: Sławomir/Czesuaf (1)
22:15program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 13: Zdolni i Skromni 2 (5)
23:15program rozrywkowy
FILMOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
ale kino+
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (4)
od 19:10serial sensacyjno-komediowy
Premiera: Przekleństwa niewinności
20:10dramat obyczajowy
Nitram
22:00thriller
AXN
MacGyver (12)
20:05serial akcji
Rekrut 5 (9)
21:05serial kryminalny
Premiera: Rekrut: FBI (9/22)
22:00serial kryminalny
MacGyver (11)
23:00serial akcji
MacGyver (12)
23:55serial akcji
CANAL+ 1
Brygada (7)
21:00serial sensacyjny
Brygada (8)
21:45serial sensacyjny
Premiera: Najdroższa Alice
22:40dramat psychologiczny
CANAL+ Family
Baronowie (3)
20:05serial obyczajowy
Baronowie (4)
21:05serial obyczajowy
Legendarne bitwy 2 (1)
22:15serial dokumentalny
Legendarne bitwy 2 (2)
23:05serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Brygada (7)
20:00serial sensacyjny
Brygada (8)
20:45serial sensacyjny
Premiera: Najdroższa Alice
21:40dramat psychologiczny
Superposition
23:10thriller
CANAL+ Seriale
Dyżur (4)
20:00serial obyczajowy
Jak zostać Elżbietą (3)
20:40serial historyczny
Granica zbrodni 3 (4)
22:00serial kryminalny
Granica zbrodni 3 (5)
22:45serial kryminalny
Granica zbrodni 3 (6)
23:30serial kryminalny
CBS Europa
W rytmie hip-hopu 2
od 19:10film muzyczny
Pewny kandydat. Jak nie zostać prezydentem
21:00dramat biograficzny
To właśnie życie
23:10dramat obyczajowy
Epic Drama
Agenci NCIS 14: Informacje poufne (3)
od 19:35serial sensacyjny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Zaskakująca więź (19)
20:30serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Komu bije dzwon (6)
21:30serial obyczajowy
Inspektor George Gently 7: Gently i kobiety (1)
22:35serial kryminalny
HBO
Ex Machina
od 18:20dramat SF
Ród smoka: The Heirs of the Dragon (1/10)
21:00serial fantasy
Ród smoka: The Rogue Prince (2)
22:05serial fantasy
Wschodnie obietnice
23:00thriller
HBO 2
Wonka
od 19:30film familijny
Nić widmo
21:30dramat obyczajowy
The Raid 2: Infiltracja
23:40film sensacyjny
HBO 3
Premiera: Banshee: Half Deaf Is Better Than All Dead (4)
20:05serial sensacyjny
Na wodach północy: Behold the Man (1)
21:45serial przygodowy
Ród smoka: The Heirs of the Dragon (1/10)
22:45serial fantasy
Ród smoka: The Rogue Prince (2)
23:50serial fantasy
Polsat Film
Duże dzieci
od 18:50komedia
Wesoły wtorek: Udając gliniarzy
21:00komedia sensacyjna
Miłość na zamówienie
23:15komedia romantyczna
SPORTOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
CANAL+ Sport
Basket Office
od 19:30magazyn koszykarski
Piłka nożna: Liga angielska
20:55mecz: Tottenham Hotspur FC - Manchester City FC
Boks: BKFC 61 w Uncasville
23:05waga piórkowa: Jimmie Rivera - Daniel Straus
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 19:25mecz: CA Osasuna - RCD Mallorca
Boks: Walka o pasy IBO Word i WBA World w Cardiff
21:30waga półśrednia: Lauren Price - Jessica McCaskill
Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
22:30magazyn żużlowy
Basket+
23:00newsy sportowe
Basket Office
23:20magazyn koszykarski
Eurosport 1
Żużel: Grand Prix Polski
21:00podsumowanie
Surfing: World League Championship Tour w Margaret River
22:00sporty wodne inne
Kolarstwo: Giro d'Italia
23:0010. etap: Pompeje - Cusano Mutri
Eurosport 2
Snooker: Turniej World Masters of Snooker
20:00mecz finałowy: Luca Brecel - Ronnie O'Sullivan
Lekkoatletyka: Wings for Life World Run
21:00lekkoatletyka
Szermierka: Grand Prix Cali
22:00szermierka
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
23:00mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
Polsat Sport 1
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 19:00studio
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
20:10mecz: Polska - Francja
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
23:00studio
Polsat Sport 2
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
od 18:45mecz: Włochy - Polska
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
22:15mecz: Chiny - Korea Południowa
Polsat Sport 3
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
od 19:50mecz: MKS FunFloor Lublin - KPR Gminy Kobierzyce
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
22:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Magazyn koszykarski
23:00koszykówka
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
23:30mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
TVP Sport
Lekkoatletyka: Mistrzostwa świata sztafet - Bahamy 2024
od 19:05podsumowanie
Filmy ESPN: Biegaczka
21:05film dokumentalny
Sportowy wieczór
22:05program informacyjny
Legendy KSW (8)
22:50magazyn sportów walki
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!