Program TV na jutro, sobota 11.05.2024
POPULARNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
TVP 1
Strażnik pokoju
od 23:05film sensacyjny
Morderstwa w Blois
0:55dramat kryminalny
Zlecenie
2:45thriller
TVP 2
Kino relaks: Po prostu przyjaźń
od 23:10komedia
Ostateczne poświęcenie
1:30dramat wojenny
Moja super eksdziewczyna
3:40komedia romantyczna
TVN
Król Artur: Legenda miecza
od 21:55film przygodowy
Kuba Wojewódzki (10/12)
0:35talk-show
Dowody zbrodni 7 (7/22)
1:50serial kryminalny
Szpital (184)
2:40serial paradokumentalny
Uwaga!
3:25magazyn reporterów
Nauka jazdy (8/12)
3:40program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
Tele 5
Tragedia na przełęczy Diatłowa
od 23:50thriller
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (2)
1:55program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (26)
3:00serial sensacyjny
TV 4
American Pie: Księga miłości
od 23:00komedia
Love Island. Wyspa miłości (28)
1:00reality show
Love Island. Wyspa miłości (29)
2:20reality show
Disco Polo Live (2322)
3:25program muzyczny
TV 6
Impas
od 23:00thriller
Pogrzebani za domem (16)
1:00serial dokumentalny
Pogrzebani za domem (17)
2:00serial dokumentalny
Benny Hill (54)
3:00program rozrywkowy
Sekrety sąsiadów: Zbyt przystojny by być uczciwym (21)
3:40serial obyczajowy
TV Puls
Skazany
0:05film sensacyjny
Zobacz to!: Menu na miarę (11-ost.)
2:25program kulinarny
Szalone fabryki polskiej muzyki!: Roch Poliszczuk (9)
3:00program rozrywkowy
TVN 7
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1
od 22:25film fantasy
Zabójcza broń
0:50film sensacyjny
Hotel Paradise 8 (38/40)
2:55reality show
Medium z Long Island (5/30)
3:45reality show
TVP Kultura
07 zgłoś się: Wagon pocztowy (11/21)
od 22:55serial kryminalny
Czwartkowy klub filmowy: Belle
0:10film SF
Kino krótkich filmów: Jestem tutaj
2:25film krótkometrażowy
Kino nocne: Egoiści
2:55dramat społeczny
TVP Polonia
Gra słów. Krzyżówka (863)
0:00teleturniej
Stacja Arktyka: Pogoda w Arktyce
0:30cykl dokumentalny
Olá Polônia
1:00magazyn polonijny z Ameryki Południowej
Przepis dnia (37)
1:20magazyn kulinarny
Pytanie dnia
1:25program publicystyczny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
1:55program publicystyczny
Kratka
3:10film obyczajowy
WP
1, 2, 3... Kabaret! 2: Proszę, dziękuję, przepraszam (5)
0:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (7)
1:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 2: Dzisiaj, jutro, zawsze (6)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 12: Nowaki (1)
3:05program rozrywkowy
FILMOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
ale kino+
438 dni
od 23:50dramat obyczajowy
Ta, co nie oglądała 'Przyjaciół'
1:55film krótkometrażowy
Minuta ciszy (5)
2:15serial obyczajowy
Welcome Homo
3:30komedia
AXN
Snajper: Niewidzialny zabójca
od 23:00film sensacyjny
Agenci NCIS 17 (2)
1:10serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (3)
2:00serial kryminalny
MacGyver (7)
3:00serial akcji
MacGyver (8)
3:55serial akcji
CANAL+ 1
Przerwany lot
od 23:40film sensacyjny
Sierota. Narodziny zła
1:25horror
Chleb i sól
3:05dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Kto zabił Pamelę Maurer? (3)
od 23:05serial dokumentalny
Hollywood Buzz
0:15magazyn filmowy
Wspaniała rewolucja
0:55film krótkometrażowy
Martwe małżeństwo
1:15film krótkometrażowy
Grunt to ogród (7)
1:50magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (8)
2:15magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (9)
2:50magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (10)
3:15magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (11)
3:50magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Piękny poranek
od 23:10melodramat
Silent Twins
1:10dramat biograficzny
Anatomia
3:05dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Przerwany lot
od 22:40film sensacyjny
Sierota. Narodziny zła
0:25horror
Chleb i sól
2:05dramat obyczajowy
Długi weekend
3:45film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Poza nocą (3)
od 23:50serial historyczny
Poza nocą (4)
0:40serial historyczny
Poza nocą (5)
1:45serial historyczny
Poza nocą (6)
2:45serial historyczny
Łapu Capu
3:40program rozrywkowy
CBS Europa
Jackass: Bezwstydny dziadek
od 23:40komedia
Przewodnik po życiu
1:35komedia
Ostra jazda: Piwny ping pong
3:20komedia obyczajowa
Epic Drama
Poirot 12: Tragedia w trzech aktach (1)
od 22:35serial kryminalny
Poirot 12: Wigilia Wszystkich Świętych (2)
0:35serial kryminalny
Babilon Berlin (7)
2:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Sekrety i kłamstwa (9)
2:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Piraci z Wielkich Jezior (10)
3:40serial kryminalny
HBO 2
Amerykański zamach: Droga do Oklahoma City
od 22:55film dokumentalny
Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem?: Here Come the Dopefinds (1)
0:40serial dokumentalny
Bank
1:40dramat sensacyjny
Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody
3:35film biograficzny
HBO 3
Ród smoka: King of the Narrow Sea (4)
0:00serial fantasy
Ród smoka: We Light the Way (5)
1:00serial fantasy
Odkupienie
2:00dramat obyczajowy
Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej
3:55dramat wojenny
Kino Polska
Rezerwat
od 22:00komedia obyczajowa
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
0:20komediodramat
Porno
2:05komedia
Kroniki domowe
3:55film obyczajowy
Stopklatka
Joanna
2:20dramat psychologiczny
Warner TV
Czarownice z Eastwick
od 22:00horror komediowy
Zabójcza broń 4
0:20film sensacyjny
Oszukać przeznaczenie 5
2:55horror
SPORTOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga francuska
od 23:10mecz: OGC Nice - Le Havre AC
Boks: BKFC 60 w Milton Keynes
1:25waga lekka: James Lilley - Franco Tenaglia
Basket+
3:15newsy sportowe
Koszykówka mężczyzn: NBA
3:30mecz fazy play-off: Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets
CANAL+ Sport 5
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
od 22:30mecz: Cellfast Wilki Krosno - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
Dąbrowski. Złote dziecko pustyni - reportaż
0:45reportaż
Boxing World Weekly - Wokół ringu
1:20magazyn bokserski
La Liga Preview Show
1:50magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Fort William
0:00zjazd mężczyzn
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
1:00finały wspinaczki na czas mężczyzn
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
1:30finały wspinaczki na czas kobiet
Igrzyska olimpijskie
2:30magazyn sportowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
3:007. etap
Eurosport 2
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
0:00finały boulderingu kobiet
Kolarstwo: Giro d'Italia
1:007. etap - indywidualna jazda na czas: Foligno - Perugia
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
3:001. wyścig w klasie MXGP
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
3:302. wyścig w klasie MXGP
Polsat Sport 1
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
od 23:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Boks: Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie
1:30waga ciężka: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022
Polsat Sport 2
Siatkówka kobiet
0:00mecz towarzyski: Polska - Holandia
Sporty walki: FEN 39 w Ząbkach
2:00walka: Kacper Formela - Nicolae Hantea 12.03.2022
Polsat Sport 3
Piłka nożna: Copa Sudamericana
od 23:00mecz: Red Bull Bragantino - Racing Club
Sporty walki: Babilon MMA 36 w Jaworznie
1:00walka: Adam Łaguna - Joel Kouadja 10.06.2023
TVP Sport
Legendy KSW (7)
od 23:00magazyn sportów walki
Boks: Gala w Corpus Christi
1:15podsumowanie
Boks: Gala w Stockton
3:35podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!