Program TV na wczoraj, czwartek 09.05.2024
POPULARNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
TVP 1
68. Konkurs Piosenki Eurowizji - Malmö 2024 - 2. półfinał
od 21:00koncert
Morderstwa w Blois
23:30dramat kryminalny
Cztery wesela i pogrzeb
1:15komedia romantyczna
TVP 2
Erynie: Subterra (10/12)
23:00serial kryminalny
Hala odlotów (8)
23:50talk-show
Greta
0:55thriller
Warsaw Dark
2:50dramat polityczny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (25)
od 22:50program rozrywkowy
Jurajskie Igrzyska
23:45film SF
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 1 (1)
1:25program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (11)
2:25program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_1 (31)
2:45program rozrywkowy
TV 4
Wojna Harta
od 21:05dramat wojenny
Miliardowy okup
23:45thriller
Love Island. Wyspa miłości (27)
2:00reality show
TV 6
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (714)
23:00serial kryminalny
Więzienie (39)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (40)
0:35serial dokumentalny
Święty (143)
1:00serial komediowy
Święty (144)
1:30serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
TV Puls
Straszny film 5
od 22:05horror komediowy
Skazany na miłość
23:50komedia
Lombard. Życie pod zastaw 8 (397)
2:00serial obyczajowy
TVN 7
Strażnicy cnoty
od 21:00komedia
Walentynki
23:15komedia romantyczna
Hotel Paradise 8 (37/40)
1:50reality show
Mój sąsiad morderca 7 (12/20)
2:40serial dokumentalny
TVP Kultura
Czwartkowy klub filmowy: Belle
od 21:10film SF
Oficerowie: Nieznani sprawcy (10/13)
23:25serial sensacyjny
Na wschód od Hollywood: Pogarda
0:25dramat obyczajowy
Kino nocne: Bandyta
2:20dramat psychologiczny
TVP Polonia
68. Konkurs Piosenki Eurowizji - Malmö 2024 - 2. półfinał
od 21:00koncert
Polonia 24
23:15magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (862)
0:00teleturniej
Okrasa łamie przepisy: Podkarpacka cebula
0:30magazyn kulinarny
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Marian Kasprzyk
1:00cykl reportaży
Przepis dnia (36)
1:20magazyn kulinarny
Pytanie dnia
1:25program publicystyczny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
1:55program publicystyczny
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:05magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 24: Na własną rękę (306)
2:15serial kryminalny
WP
Mistrzowie Kabaretu 9: Smile (4)
23:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 2: Sól, pieprz, wanilia (3)
0:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (6)
1:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 2: Papier, kamień, nożyce (4)
2:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
AXN
MacGyver (5)
23:00serial akcji
MacGyver (6)
23:50serial akcji
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (21)
0:50serial sensacyjny
Agenci NCIS 17 (1)
1:45serial kryminalny
Agenci NCIS: Hawaje (10)
2:45serial kryminalny
CANAL+ 1
Premiera: Superposition
od 22:00thriller
Fałszerz
23:40dramat biograficzny
Miało cię nie być
1:35komediodramat
CANAL+ Family
Terapia par 3 (18)
23:00reality show
Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
23:40serial dokumentalny
Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
0:10serial dokumentalny
Swoboda
0:50film krótkometrażowy
Koniki na biegunach
1:05film dokumentalny
Jakubiak rozgryza Polskę: Flaki (8)
1:50magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę: Golonka (9)
2:15magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę: Pierogi (10)
2:50magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Powodzenia, Leo Grande!
od 21:40komediodramat
Gorące krzesło
23:15thriller
Dwa bilety do Grecji
0:55komedia
Prawdziwe życie aniołów
2:50film obyczajowy
CANAL+ Premium
Fałszerz
od 22:40dramat biograficzny
Miało cię nie być
0:35komediodramat
Chłopi
2:00dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Yellowjackets: Flight of the Bumblebee (8)
od 22:50serial grozy
Purpurowe rzeki 4 (1)
23:50serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (2)
0:40serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (3)
1:35serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (4)
2:25serial kryminalny
CBS Europa
Zew wolności
od 21:00film obyczajowy
Lot
23:30dramat obyczajowy
Jeff wraca do domu
2:10komediodramat
Epic Drama
Premiera: Komisarz Maigret: Maigret w kabarecie (2)
od 22:30film kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Tonący w bogactwie (8)
0:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Sekrety i kłamstwa (9)
1:20serial kryminalny
Zagadki kryminalne nowej panny Fisher 2: Umrzyjmy razem (2)
2:05serial kryminalny
Komisarz Maigret: Maigret w kabarecie (2)
2:55film kryminalny
HBO
Premiera: Amerykański zamach: Droga do Oklahoma City
od 21:45film dokumentalny
Premiera: Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem?: Here Come the Dopefinds (1)
23:30serial dokumentalny
Maggie
0:30horror
Polowanie
2:05thriller
HBO 2
Przekręt
od 22:00komedia sensacyjna
Wielkie kłamstewka 2: I Want to Know (7)
23:45serial obyczajowy
Przeklęty 2: Chapter 9: Saving my tears until it's official (3/6)
0:35serial dokumentalny
Milczący las
1:20dramat kryminalny
HBO 3
Sympatyk: Give Us Some Good Lines (4)
23:00serial szpiegowski
21 Jump Street
0:00komedia sensacyjna
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 11 (6)
1:50talk-show
Wielka 2: Heads It's Me (1)
2:35serial komediowy
Kino Polska
Jak pies z kotem
od 22:20komediodramat
Wielka majówka
0:35film obyczajowy
Anna i wampir
2:35film kryminalny
Polsat Film
Romantyczny czwartek: Szczęścia chodzą parami
od 21:00komedia romantyczna
Salt
23:15thriller
Ślad: Ostatni raz (108)
1:25serial kryminalny
Ślad: Faraon (109)
2:25serial kryminalny
Stopklatka
Snajper
od 21:50film sensacyjny
Krzyżowy ogień
23:50film sensacyjny
Austeria
1:55dramat obyczajowy
Warner TV
Akademia policyjna 5: Misja w Miami Beach
od 21:40komedia
Zabójcza broń 3
23:25film sensacyjny
Oszukać przeznaczenie 4
1:50horror
SPORTOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 22:00mecz: Manchester City FC - Wolverhampton Wanderers FC
Basket Office
0:10magazyn koszykarski
Basket+
1:45newsy sportowe
Ekstrapaka: 31. kolejka
2:00magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Basket+
23:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20mecz: Legia Warszawa - Radomiak Radom
Boll Speedway Camp 2024
1:30reportaż
Magazyn skrótów LaLiga
2:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 22:006. etap: Viareggio - Rapolano Terme
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
0:00finały boulderingu mężczyzn
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
1:00mecz finałowy: Kyren Wilson - Jak Jones
Eurosport 2
Golf: Wells Fargo Championship
od 20:001. runda
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Fort William
0:00zjazd mężczyzn
Kolarstwo: Giro d'Italia
1:006. etap: Viareggio - Rapolano Terme
Polsat Sport 1
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
od 21:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
23:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Copa Sudamericana
1:55mecz: Red Bull Bragantino - Racing Club
Polsat Sport 2
Siatkówka kobiet
23:00mecz towarzyski: Polska - Holandia
Sporty walki: FEN 41 w Mrągowie
1:00walka: Bartosz Szewczyk - Dimitrij Mikutsa 27.08.2022
Polsat Sport 3
Piłka nożna: Copa Libertadores
od 22:30mecz: Botafogo FR - LDU Quito
Sporty walki: Babilon MMA 38 w Chełmie
1:00walka: Tymoteusz Łopaczyk - Marek Jakimowicz 22.09.2023
TVP Sport
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje mistrzostw świata
23:45mecz: Polska - Słowacja
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!