Program TV na czwartek 13.06.2024
POPULARNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TVP 1
Ranczo 8: Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród (103)
od 8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 3: Anioł Stróż na czterech łapach (30)
9:50serial kryminalny
Ojciec Mateusz 2: Wycieczka (16)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (178)
11:35telenowela historyczna
TVP 2
Barwy szczęścia (2963)
11:50serial obyczajowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Wezwanie do zapłaty (803)
od 8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Śmierć przez internet (804)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Hydraulik (161)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Singiel z przekonania zostaje nagle ojcem (849)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Chłopaki z dobrych domów (754)
11:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (1012)
12:35serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
Tele 5
Plastelinkowy angielski (17)
od 8:55serial animowany
Plastelinkowy angielski (10)
9:10serial animowany
Plastelinkowy angielski (11)
9:25serial animowany
Plastelinkowy angielski (12)
9:35serial animowany
Plastelinkowy angielski (13)
9:50serial animowany
TV 4
Dlaczego ja?: Pielęgniarka i mężczyzna z ugryzieniem (905)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Samotnie wychowująca matka walczy o szansę na zdobycie wykształcenia (906)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Potrzeba posiadania ojca powodem rozwiązania rodzinnych tajemnic (1012)
11:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Kasia zakochuje się w mężczyźnie, którego szantażuje chora psychicznie była żona (1013)
12:00serial paradokumentalny
TV 6
Kobra - oddział specjalny (6)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (7)
10:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (8)
11:00serial sensacyjny
Więzienie (9)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (10)
12:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Pojedynek w dziczy (14)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (225)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (226)
11:00telenowela
Zaklinaczka duchów 2 (23)
12:00serial fantasy
TVN 7
Ukryta prawda (1142)
od 8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (903)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (904)
10:15serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Okrutna zemsta (684)
11:20serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Oddaj ją (685)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (300)
12:45serial paradokumentalny
TVP Kultura
Siedlisko (4/9)
9:05serial obyczajowy
Reżyserzy: Reżyserzy: Spike Lee (1/10)
11:45serial dokumentalny
TVP Polonia
Rodzinka.pl: Jesienny blues (49)
11:30serial komediowy
O mnie się nie martw 3 (5/13)
12:50serial komediowy
WP
Porzucone budowle 8 (6)
od 8:50serial dokumentalny
Wymazane z historii: Korea (1)
9:50serial dokumentalny
Najgroźniejsi kierowcy świata 2 (4)
10:50serial dokumentalny
FILMOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (2)
od 8:55serial sensacyjny
Rekrut 3 (9)
9:55serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (3)
10:50serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (4)
11:50serial sensacyjny
Rekrut 3 (10)
12:45serial kryminalny
CANAL+ Family
M jak mięso 4: Japonia (3)
9:00serial dokumentalny
M jak mięso 4: Indie (4)
9:25serial dokumentalny
M jak mięso 4: Brazylia (5)
10:00serial dokumentalny
M jak mięso 4: Belgia (6)
10:25serial dokumentalny
Daleko od miasta 9 (5)
11:00serial dokumentalny
Daleko od miasta 9 (6)
11:25serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (2)
9:50serial dokumentalny
Chwila prawdy (9)
10:40serial dokumentalny
Twardzielki: Magdalena Loska (9)
11:30serial dokumentalny
Epic Drama
Inspektor George Gently 7: Gently wśród przyjaciół (3)
od 7:55serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Spotkanie (24-ost.)
9:55serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Fantastyczny pan Fawkes (17)
10:45serial kryminalny
HBO 2
Lepsze życie 2: White Rock (9)
10:55serial obyczajowy
Lepsze życie 2: Graduation (10-ost.)
11:25serial obyczajowy
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 5: The Weekend Vortest (19)
9:45serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 5: The Transporter Malfunction (20)
10:05serial komediowy
Kino TV
Poirot: Boże Narodzenie Herkulesa Poirota
od 7:40serial kryminalny
Poirot: Żółty irys
9:50serial kryminalny
Poirot: Zaginiony testament
10:55serial kryminalny
Polsat Film
Przyjaciółki (99)
od 8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (100)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Jedenastka pana Ferdynanda (126)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Rekord Men (127)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Lepsza połowa (200)
12:05serial komediowy
Świat według Kiepskich: Demoralizator (12)
12:40serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 11: Zaginiona (151)
od 8:55serial kryminalny
Komisarz Rex 11: Klątwa Caravaggia (152)
9:55serial kryminalny
Komisarz Rex 12: Cienie (153)
10:55serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Morderca za sterami (137)
11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Zabójcze wznoszenie (166)
12:55serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (1)
od 8:35serial obyczajowy
Kochane kłopoty (2)
9:50serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (5)
10:40serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (7)
11:35serial sensacyjny
Alf 3: Kryjówka (13)
12:15serial komediowy