![Cinemax](http://media.teleman.pl/logos/m/41.png?v=1635947378)
CinemaxProgram TV na Poniedziałek 24.02.2025
- 20:00Płynąc do domu
komediodramat, Francja/Holandia/Wielka Brytania/Brazylia 2024
Znany poeta Josef (Christopher Abbott) przeżywa właśnie kryzys twórczy. Artysta latem wynajmuje nowoczesną luksusową willę na greckiej plaży, gdzie chciałby spędzić miło czas wraz z żoną Isabel (Mackenzie Davis), przenikliwą reporterką wojenną, i zbuntowaną piętnastoletnią córką Niną (Freya Hannan-Mills). Niezgodność charakterów sprzyja raczej separacji członków rodziny. Pewnego razu po powrocie do rezydencji małżeństwo zastaje w basenie nagą kobietę. Kitti (Ariane Labed) oświadcza, że jest znajomą ich skrytego szofera Vito (Anastasios Alexandropoulos). Okazuje się jednak, że zaskakująco dużo wie na temat Josefa... Kino opowiadające o rozpadzie relacji.
21:45
23:40
Ja, Ninadramat obyczajowy, Niemcy/Ukraina 2022
Kijów. Nina (Ksenia Chyżniak), młoda, przebojowa prezenterka, dowiaduje się, że ma raka. Lekceważy jednak zalecenia lekarza i postanawia ukrywać informację o chorobie przed mężem i współpracownikami.
1:15
Kręgielnia Saturnthriller, Belgia/Francja 2022
Ambitny policjant Guillaume dziedziczy kręgielnię. Nie jest nią zainteresowany, więc przekazuje ją przyrodniemu bratu Armandowi. Spadek prowadzi do tego, że życie ich obu diametralnie się zmienia.
- 3:15Leila i jej bracia
dramat obyczajowy, Iran 2022
Sytuacja gospodarcza z Iranu pogarsza się w związku z sankcjami. Rodzina Leili staje w obliczu biedy. Kobieta obmyśla plan, jak ją ocalić. Zakłada firmę. Jej prowadzenie nie jest jednak łatwe.
- LEGENDA:
- FILMY
- SERIALE
- ROZRYWKA
- SPORT
- DOKUMENT
- DLA DZIECI