
CANAL+ 1Program TV na Niedziela 30.03.2025
18:25
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasamecz: GKS Katowice - Górnik Zabrze
20:30
Liga+ Extramagazyn piłkarski
Krzysztof Marciniak i Bartosz Gleń podsumowują ostatnią kolejkę Ekstraklasy. W magazynie nie zabraknie bramek i rozmów z gośćmi. Przy jego tworzeniu współpracować będzie m.in.: Daria Kabała-Malarz.
22:00
Turbokozakmagazyn piłkarski
Bartosz Ignacik i Grzegorz Jędrzejewski w zabawnym teście sprawdzają umiejętności piłkarskie zawodników z Ekstraklasy. Czasem w programie pojawiają się reprezentanci innych dyscyplin i znane osoby.
22:30
Rodziny takie jak nasza (5)serial obyczajowy
W Danii trwa lato, ale życie mieszkańców jest dalekie od sielanki. Nikt nie może już ignorować rosnącego poziomu wód. Wszyscy muszą poddać się ewakuacji. To, co posiadali, często staje się bezwartościowe, a postawieni w krańcowej sytuacji ludzie dokonują dramatycznych wyborów. Ci, których na to stać, mają szansę ułożyć sobie życie w zamożnych krajach. Reszta jest zdana na państwowe programy pomocy. Podziały społeczne, chaos i narastająca bezsilność kruszą dotychczasowe normy społeczne. Wśród tych zawirowań stojąca u progu Laura (Amaryllis April Maltha August) przeżywa swoją pierwszą miłość. Musi zdecydować, czy opuścić kraj z rozwiedzionymi rodzicami, czy zostać z Eliasem (Albert Rudbeck Lindhardt), w którym się zakochała.
- 23:20Bulion i inne namiętności
melodramat, Belgia/Francja 2023
Osadzona w XIX wieku historia miłości mistrza sztuki kulinarnej Dodina z jego współpracownicą i muzą, którą gra Juliette Binoche.
1:30
Waldenthriller, USA 2023
Stenotypista sądowy dowiaduje się, że wkrótce umrze. Poświęca ostatnie chwile misji karania bandytów, którzy uniknęli sprawiedliwości.
3:15
Plac Zbawicieladramat obyczajowy, Polska 2006
Związek Beaty i Bartka nie wytrzymuje próby czasu i przeciwności losu.
5:10
Wino truskawkowedramat obyczajowy, Słowacja/Polska 2007
Magiczna opowieść oparta na prozie A. Stasiuka.
- LEGENDA:
- FILMY
- SERIALE
- ROZRYWKA
- SPORT
- DOKUMENT
- DLA DZIECI