Program TV na dziś
POPULARNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
TVP 1
Ojciec Mateusz 30: Błąd w sztuce (392)
20:35serial kryminalny
Sprawa dla reportera
21:30magazyn interwencyjny
Teatropolis. Sztuka aktorska
22:30reportaż
Reguła milczenia
23:10dramat obyczajowy
TVP 2
Przepis dnia (70)
20:00magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2971)
20:10serial obyczajowy
Postaw na milion (333)
20:50teleturniej
Na sygnale: Rodzinny galimatias (550)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Erynie: Kokytos (4/12)
23:00serial kryminalny
Hala odlotów (2)
23:50talk-show
Polsat
Nasz nowy dom (308)
20:05reality show
Przyjaciółki (270)
21:10serial obyczajowy
Obsesja
22:10thriller
TVN
Uwaga!
od 19:55magazyn reporterów
Doradca smaku (16/40)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3793)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (716)
20:55teleturniej
Kuchenne rewolucje (4/12)
21:35program rozrywkowy
Prime Time
22:40thriller
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
Tele 5
Piekielna jazda
20:00film sensacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 3 (11)
21:40program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru, część 3 (12)
22:50program rozrywkowy
Chlor
23:50komediodramat
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (772)
20:00serial kryminalny
Pamiętniki z wakacji (95)
21:00serial paradokumentalny
Love Island. Wyspa miłości (309)
22:00reality show
Ulepszenie
23:05film SF
TV 6
Agenci NCIS: Los Angeles 12 (5)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 12 (6)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (669)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (670)
23:00serial kryminalny
TVN 7
Hotel Paradise 8 (16/40)
20:00reality show
Praktykant
21:00komedia obyczajowa
Bridget Jones 3
23:35komedia romantyczna
TVP Kultura
Hala odlotów
20:00talk-show
Czwartkowy klub filmowy: Wstęp do filmu "Chwasty"
21:05magazyn filmowy
Czwartkowy klub filmowy: Chwasty
21:10dramat obyczajowy
'Nędznicy' i Victor Hugo, w imieniu ludu
23:40film dokumentalny
TVP Polonia
Lokatorka 3 (3)
21:20serial kryminalny
Polonia 24
22:15magazyn informacyjny
"Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze
22:50program rozrywkowy
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
WP
Policjanci z sąsiedztwa 5 (2)
20:05serial dokumentalny
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (8)
21:05serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 10: Kabaret Młodych Panów, Bartosz Gajda (4)
22:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Smile (5)
23:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
ale kino+
Trzy i pół godziny
od 18:25dramat historyczny
Premiera. Kino Mówi: Mistrzowie: Trzy piętra
20:10dramat obyczajowy
Odbicie
22:35dramat obyczajowy
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (19)
20:05serial kryminalny
Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (4)
21:05serial kryminalny
Premiera: Agenci NCIS 18 (3/16)
22:00serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (18)
23:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (19)
23:55serial kryminalny
CANAL+ 1
Wierna
od 19:15film SF
Duff i Wazowski 3 (4)
21:15serial kryminalny
Premiera: Kaganiec
22:00thriller
Nice Guys. Równi goście
23:40komedia sensacyjna
CANAL+ Family
Emigracja XD (5)
20:00serial komediowy
Emigracja XD (6)
20:35serial komediowy
Tylko do świtu
21:05film krótkometrażowy
Miasta z ruin: Londyn (4)
21:50film dokumentalny
Chwile szczęścia (1)
23:00serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Wierna
od 18:15film SF
Duff i Wazowski 3 (4)
20:15serial kryminalny
Premiera: Kaganiec
21:00thriller
Nice Guys. Równi goście
22:40komedia sensacyjna
CANAL+ Seriale
Infiniti (1)
20:00serial SF
Infiniti (2)
20:55serial SF
Infiniti (3)
21:45serial SF
Infiniti (4)
22:35serial SF
Infiniti (5)
23:30serial SF
CBS Europa
Twój na zawsze
od 18:50melodramat
Kapitan Corelli
21:00melodramat
Mężczyzna moich marzeń
23:30komedia romantyczna
Epic Drama
Agenci NCIS 12: Daleko od domu (1)
od 19:40serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Zabić posłańca (2)
20:35serial sensacyjny
Premiera: Panna Scarlet i komisarz 4: Dwa metry pod ziemią (2)
21:30serial kryminalny
Premiera: Komisarz Maigret: Maigret zastawia sidła (1)
22:30film kryminalny
HBO
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
od 18:20dramat obyczajowy
Premiera: Bunt
20:10dramat obyczajowy
Premiera: Niepokonana Tatiana Suarez
22:00film dokumentalny
Premiera: Malowanie z Johnem 3: My Friend Flea (4)
23:20serial dokumentalny
Zaproszenie
23:50horror
HBO 2
Świat w płomieniach
od 19:30film sensacyjny
Wielkie kłamstewka 2: What Have They Done? (1/7)
21:45serial obyczajowy
Dzieci zła (7)
22:30serial kryminalny
Patriota
23:20dramat historyczny
HBO 3
Detektyw: Kraina nocy (4)
od 19:55serial kryminalny
Wielka: War and Vomit (5)
21:00serial komediowy
Barry 3: forgiving jeff (1/8)
21:55serial komediowy
Barry 3: limonada (2)
22:25serial komediowy
Reżim: Midnight Feast (4)
22:55serial obyczajowy
Polsat Film
50 pierwszych randek
od 18:55komedia romantyczna
Romantyczny czwartek: Jeszcze dłuższe zaręczyny
21:00komedia romantyczna
Alita - Bojowy Anioł
23:40film SF
SPORTOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
20:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
22:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Jelena Rybakina - Maria Sakkari
CANAL+ Sport 5
Sędziowie 2: Daniel Stefański i Karolina Bojar (6)
20:00serial dokumentalny
Basket Office
20:50magazyn koszykarski
Premiera: Boxing World Weekly - Wokół ringu
22:30magazyn bokserski
Basket+
23:00newsy sportowe
Boks: BKFC 58 w Sofii
23:20waga junior ciężka: Toni Markulev - Kaloyan Kolev
Eurosport 1
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 18:35mecz fazy play-off: OTP Bank Pick Szeged - Telekom Veszprem HC
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:26studio
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:41mecz fazy play-off: ORLEN Wisła Płock - Paris Saint-Germain Handball
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
22:26studio
Snooker: Turniej European Masters
22:41mecz finałowy: Judd Trump - Barry Hawkins
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
od 19:05kolarstwo
Discovery golf
20:25magazyn sportowy
Golf: Texas Children's Houston Open
20:541. runda
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
23:55supergigant kobiet
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: Asseco Resovia Rzeszów - KGHM Cuprum Lubin
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: GKS Katowice - Barkom Każany Lwów
Sporty walki: Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach
23:00walka: Jan Lodzik - Konrad Dąbrowski 13.05.2023
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 18:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
20:25mecz: Bayern Monachium - Barca
Cafe Futbol
23:00magazyn piłkarski
Polsat Sport News
Piłka nożna
od 19:30mecz towarzyski: Hiszpania - Brazylia
Piłka nożna
22:00mecz towarzyski: Niemcy - Holandia
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 19:25mecz: Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz
Sportowy wieczór
21:30program informacyjny
Ring TVP Sport
22:10magazyn bokserski
Boks: Night of Violence w Legnicy
23:20podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!