Program TV na wtorek 28.05.2024
POPULARNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
TVP 1
Dziedzictwo (283)
od 5:20serial obyczajowy
Złoty chłopak (186)
6:10serial obyczajowy
Wydział kryminalny Kitzbühel: Pan życia i śmierci (81)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Trudne powroty (90)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 2: Feralne zdjęcie (16)
9:45serial kryminalny
TVP 2
M jak miłość (1583)
od 5:35serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Trzymaj się za portfel! (206)
6:55serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Czyste zło (783)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Dawna znajoma (784)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Sekretny dziennik (151)
9:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (947)
od 5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
Tele 5
Prehistoryczne bestie: Tyranozaur z głębin (2)
6:00serial dokumentalny
TV 4
Dlaczego ja?: Widzę to czego ty nie widzisz (883)
9:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (24)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (25)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1171)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (1)
9:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Chiński poker (30)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Wybawienie (31)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Unicestwiony, część 1 (2)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Unicestwiony, część 2 (3)
9:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (709)
od 5:15serial paradokumentalny
Szkoła (465)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (758)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1131)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (881)
9:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Zaginione skarby: "Mistrz i Katarzyna"
8:45serial animowany
Ogniem i mieczem (3/4)
9:05serial historyczny
WP
Wielka historia: Kieszonkowy wehikuł czasu (11)
7:35serial dokumentalny
Wielka historia: Zabójcze meteory (12)
8:00serial dokumentalny
Największe katastrofy budowlane 2 (6)
8:30serial dokumentalny
Teorie spiskowe (9)
9:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
ale kino+
Polska z góry 5: Na południe od Łodzi (5)
6:30serial dokumentalny
AXN
Znaki (5)
6:05serial kryminalny
Rekrut 2 (17)
7:05serial kryminalny
S.W.A.T. 6 (3)
8:05serial sensacyjny
S.W.A.T. 6 (4)
9:00serial sensacyjny
Rekrut 2 (17)
9:55serial kryminalny
CANAL+ Family
Siostry 2 (18)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (1)
6:55serial animowany
Bob Budowniczy 21: Stary wiadukt (25)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Spychacz w operze (26)
7:35serial animowany
Marta mówi! (27)
8:05serial animowany
M jak mięso 5: Polędwica wołowa (5)
9:00serial dokumentalny
M jak mięso 5: Łopatka (6)
9:25serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Wszystkie kolory świata 2: Nowa Zelandia, Wyspa Południowa (16)
9:35serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (10)
9:50serial dokumentalny
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Zgodnie z przepisami (4)
6:15serial obyczajowy
Grantchester 4 (1)
7:10serial kryminalny
Inspektor George Gently 2: We krwi (3)
8:10serial kryminalny
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Zarnecki Incursion (19)
9:45serial komediowy
Kino Polska
W rytmie wolności: Stevie Wonder (8)
6:00serial dokumentalny
Łowcy tajemnic Bałtyku: ORP Wicher (1)
6:50serial dokumentalny
Królewskie sny (3)
9:50serial historyczny
Kino TV
Bonanza: Ucieczka do Ponderosy
od 5:40serial obyczajowy
Celnicy 2 (9)
6:35serial dokumentalny
Celnicy 2 (10)
7:05serial dokumentalny
Poirot: Tajemnica hiszpańskiego kufra
7:40serial kryminalny
Poirot: Kradzież królewskiego rubinu
8:45serial kryminalny
Poirot: Co masz w swoim ogródeczku?
9:45serial kryminalny
Polsat Film
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (46)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (47)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (48)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Na celowniku (2)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (77)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (78)
9:30serial obyczajowy
Stopklatka
Komisarz Rex 3: Dlaczego Romeo zginął (9)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 10: Nie ma jak u mamy (133)
9:00serial kryminalny
Warner TV
Laboratorium Dextera (6)
6:05serial animowany
Diukowie Hazzardu: Droga (12)
6:30serial komediowy
Alf 2: Chłopak z sąsiedztwa (12)
7:35serial komediowy
Alf 2: Świadek oskarżenia (13)
8:05serial komediowy
Kochane kłopoty (21)
8:35serial obyczajowy
Kochane kłopoty (22)
9:30serial obyczajowy