Program TV na wtorek 28.05.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Klan (4348)
od 4:50telenowela
Dziedzictwo (283)
5:20serial obyczajowy
Złoty chłopak (186)
6:10serial obyczajowy
Wydział kryminalny Kitzbühel: Pan życia i śmierci (81)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Trudne powroty (90)
8:50serial obyczajowy
TVP 2
M jak miłość (1583)
5:35serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Trzymaj się za portfel! (206)
6:55serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Czyste zło (783)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Jak to jest zrobione? (14/26)
5:00serial dokumentalny
Ukryta prawda (947)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
Prehistoryczne bestie: Tyranozaur z głębin (2)
6:00serial dokumentalny
TV 6
Kochane pieniądze: Walka o spadek (65)
od 4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (24)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (25)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1171)
8:00serial obyczajowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6 (254)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Chiński poker (30)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Wybawienie (31)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Unicestwiony, część 1 (2)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (709)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (465)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (758)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1131)
8:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Żyć jak Słowianin (6)
5:05serial dokumentalny
Zaginione skarby: "Mistrz i Katarzyna"
8:45serial animowany
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2962)
5:05serial obyczajowy
WP
Wielka historia: Kieszonkowy wehikuł czasu (11)
7:35serial dokumentalny
Wielka historia: Zabójcze meteory (12)
8:00serial dokumentalny
Największe katastrofy budowlane 2 (6)
8:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Misja Afganistan (7)
5:10serial wojenny
Polska z góry 5: Na południe od Łodzi (5)
6:30serial dokumentalny
AXN
Znaki (4)
od 4:45serial kryminalny
Znaki (5)
6:05serial kryminalny
Rekrut 2 (17)
7:05serial kryminalny
S.W.A.T. 6 (3)
8:05serial sensacyjny
CANAL+ Family
Siostry 2 (18)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (1)
6:55serial animowany
Bob Budowniczy 21: Stary wiadukt (25)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Spychacz w operze (26)
7:35serial animowany
Marta mówi! (27)
8:05serial animowany
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Zgodnie z przepisami (4)
6:15serial obyczajowy
Grantchester 4 (1)
7:10serial kryminalny
Inspektor George Gently 2: We krwi (3)
8:10serial kryminalny
Kino Polska
W rytmie wolności: Stevie Wonder (8)
6:00serial dokumentalny
Łowcy tajemnic Bałtyku: ORP Wicher (1)
6:50serial dokumentalny
Kino TV
Bonanza: Ucieczka do Ponderosy
5:40serial obyczajowy
Celnicy 2 (9)
6:35serial dokumentalny
Celnicy 2 (10)
7:05serial dokumentalny
Poirot: Tajemnica hiszpańskiego kufra
7:40serial kryminalny
Poirot: Kradzież królewskiego rubinu
8:45serial kryminalny
Polsat Film
Gliniarze: Bądź uczciwy, synu (713)
od 4:30serial paradokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (46)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (47)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (48)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Na celowniku (2)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (77)
8:30serial obyczajowy
Stopklatka
Komisarz Rex 3: Dlaczego Romeo zginął (9)
8:00serial kryminalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (22)
5:00serial sensacyjny
Kochane kłopoty (21)
5:09serial obyczajowy
Laboratorium Dextera (6)
6:05serial animowany
Diukowie Hazzardu: Droga (12)
6:30serial komediowy
Alf 2: Chłopak z sąsiedztwa (12)
7:35serial komediowy
Alf 2: Świadek oskarżenia (13)
8:05serial komediowy
Kochane kłopoty (21)
8:35serial obyczajowy
SPORTOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
CANAL+ Sport
Witaj w akademii: Korona Kielce
5:15serial dokumentalny