Program TV na wtorek 28.05.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TVP 1
Klan (4348)
4:50telenowela
Dziedzictwo (283)
5:20serial obyczajowy
Złoty chłopak (186)
6:10serial obyczajowy
TVP 2
O mnie się nie martw 10 (9/13)
od 2:10serial komediowy
M jak miłość (1583)
5:35serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Trzymaj się za portfel! (206)
6:55serial komediowy
TVN
Dowody zbrodni 7 (12/22)
od 2:20serial kryminalny
Szpital (200)
3:10serial paradokumentalny
Jak to jest zrobione? (14/26)
5:00serial dokumentalny
Ukryta prawda (947)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (3)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (4)
4:00serial sensacyjny
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
Prehistoryczne bestie: Tyranozaur z głębin (2)
6:00serial dokumentalny
TV 6
Sekrety sąsiadów: Inscenizacja (53)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Wróżka (54)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Walka o spadek (65)
4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (24)
6:00serial sensacyjny
TV Puls
Dzielnica strachu 6 (257)
od 2:55serial kryminalny
Dzielnica strachu 6 (254)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Chiński poker (30)
6:00serial sensacyjny
TVP Kultura
Podróże z historią: Żyć jak Słowianin (6)
5:05serial dokumentalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2962)
5:05serial obyczajowy
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Zasada przyjemności (7)
od 2:15serial kryminalny
Misja Afganistan (7)
5:10serial wojenny
Polska z góry 5: Na południe od Łodzi (5)
6:30serial dokumentalny
AXN
FBI 4 (1/21)
od 2:50serial kryminalny
FBI: Most Wanted 2 (14/15)
3:45serial kryminalny
Znaki (4)
4:45serial kryminalny
Znaki (5)
6:05serial kryminalny
CANAL+ Family
Siostry 2 (18)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (1)
6:55serial animowany
CANAL+ Seriale
Purpurowe rzeki 4 (2)
od 2:45serial kryminalny
Epic Drama
Domina 2 (7)
od 2:20serial historyczny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 8: Ostatni przystanek (3)
3:15serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Murdoch i niewykrywalny człowiek (13)
4:50serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Zgodnie z przepisami (4)
6:15serial obyczajowy
HBO 3
Sympatyk: Endings Are Hard, Aren't They? (7-ost.)
od 2:25serial szpiegowski
Pełne koło: Safe in the Circle (4)
3:25serial kryminalny
Kino Polska
W rytmie wolności: Stevie Wonder (8)
6:00serial dokumentalny
Łowcy tajemnic Bałtyku: ORP Wicher (1)
6:50serial dokumentalny
Kino TV
Bonanza: Zaloty
3:55serial obyczajowy
Bonanza: Ucieczka do Ponderosy
5:40serial obyczajowy
Celnicy 2 (9)
6:35serial dokumentalny
Polsat Film
Gliniarze: Nożownik (128)
od 2:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Rodzinny obiad (712)
3:35serial paradokumentalny
Gliniarze: Bądź uczciwy, synu (713)
4:30serial paradokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (46)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (47)
6:30serial dokumentalny
Stopklatka
MiłośćKropka.pl 2: Druga miłość (6)
4:55serial paradokumentalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (22)
5:00serial sensacyjny
Kochane kłopoty (21)
5:09serial obyczajowy
Laboratorium Dextera (6)
6:05serial animowany
Diukowie Hazzardu: Droga (12)
6:30serial komediowy
SPORTOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
CANAL+ Sport
Witaj w akademii: Korona Kielce
5:15serial dokumentalny