Program TV na wtorek 28.05.2024
POPULARNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
TVP 1
Korona królów. Jagiellonowie (172)
20:30telenowela historyczna
TVP 2
Barwy szczęścia (3011)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3012)
20:10serial obyczajowy
Będziemy mieszkać razem (2/6)
20:55serial obyczajowy
Na sygnale: Speed (582)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Izabela, królowa Hiszpanii (10)
23:00serial kostiumowy
TVN
Na Wspólnej (3826)
20:15serial obyczajowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (813)
20:00serial kryminalny
TV 6
Agenci NCIS: Los Angeles (15)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (16)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (733)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (734)
23:00serial kryminalny
TVP Polonia
Ojciec Mateusz 24: Ośrodek (311)
20:25serial kryminalny
Ojciec Mateusz 24: Certyfikat (312)
21:15serial kryminalny
WP
Premiera: Ambulans 10 (3)
20:05serial dokumentalny
Premiera: Na pełnym gazie
21:15serial dokumentalny
FILMOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
ale kino+
Vera 13 (1)
od 18:25serial kryminalny
AXN
MacGyver 2 (11)
20:05serial akcji
Rekrut 5 (11)
21:05serial kryminalny
Premiera: Rekrut: FBI (11/22)
22:00serial kryminalny
MacGyver 2 (10)
23:00serial akcji
MacGyver 2 (11)
23:55serial akcji
CANAL+ 1
Prosta sprawa (2)
21:00serial kryminalny
CANAL+ Family
Il Re. Jego królestwo (3)
20:05serial kryminalny
Il Re. Jego królestwo (4)
21:00serial kryminalny
Rekruci: Życie studenckie (8/10)
23:35serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Prosta sprawa (2)
20:00serial kryminalny
CANAL+ Seriale
Dyżur (6)
20:00serial obyczajowy
Jak zostać Elżbietą (1)
20:45serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (2)
21:40serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (3)
22:35serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (4)
23:30serial historyczny
CBS Europa
Powrót do Edenu (4/6)
20:00serial obyczajowy
Epic Drama
Agenci NCIS 14: Rób swoje (13)
od 19:40serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Faworyt (7)
20:30serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Plany na przyszłość (1)
21:30serial obyczajowy
Inspektor George Gently 7: Gently wśród przyjaciół (3)
22:30serial kryminalny
HBO
Premiera: Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta 2 (6-ost.)
20:10serial dokumentalny
Ród smoka: We Light the Way (5)
21:00serial fantasy
Ród smoka: The Princess and the Queen (6)
22:00serial fantasy
HBO 3
Premiera: Banshee 3: Real Life Is the Nightmare (4)
20:05serial sensacyjny
Premiera: Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta 2 (6-ost.)
21:00serial dokumentalny
Na wodach północy: Homo Homini Lupus (3)
21:45serial przygodowy
Ród smoka: We Light the Way (5)
22:45serial fantasy
Ród smoka: The Princess and the Queen (6)
23:45serial fantasy
SPORTOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
TVP Sport
Historia Euro: 1984, Allez Les Bleus (6)
22:45serial dokumentalny