Program TV na poniedziałek 27.05.2024
POPULARNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Anioł zemsty (80)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Czas konspiry (89)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 2: Nieme krzyki (15)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz: Eksperyment (2)
10:40serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (170)
11:35telenowela historyczna
TVP 2
Barwy szczęścia (3010)
11:50serial obyczajowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Zła wróżba (781)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Niewygodny świadek (782)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Ściśle tajne (150)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Seksowna opiekunka staje się zmorą młodej mamy (837)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Podnośnik (744)
11:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
Tele 5
Duże jest piękne (3)
11:00serial dokumentalny
TV 4
Dlaczego ja?: Wszystko na pokaz (881)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Czego nie widać (882)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Wdowa znajduje pocieszenie w tarocie (948)
11:00serial paradokumentalny
TV 6
Policjantki i Policjanci (1170)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (17)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (18)
10:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (1)
11:00serial sensacyjny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Ostatni wyścig (1)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Unicestwiony, część 1 (2)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (213)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (214)
11:00telenowela
TVN 7
Szpital (757)
od 7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1130)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (879)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (880)
10:15serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Wojna o dzieci (660)
11:20serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (10)
9:05serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (11)
9:40serial przygodowy
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2962)
11:30serial obyczajowy
WP
Wielka historia: Pokonanie grawitacji (10)
8:00serial dokumentalny
Największe katastrofy budowlane 2 (5)
8:30serial dokumentalny
Teorie spiskowe (8)
9:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
AXN
S.W.A.T. 6 (1)
8:00serial sensacyjny
S.W.A.T. 6 (2)
8:55serial sensacyjny
Rekrut 2 (16)
9:50serial kryminalny
S.W.A.T. 6 (3)
10:50serial sensacyjny
S.W.A.T. 6 (4)
11:45serial sensacyjny
CANAL+ Family
Marta mówi! (26)
8:05serial animowany
M jak mięso 5: Schabowy (1)
9:00serial dokumentalny
M jak mięso 5: Wątróbka (2)
9:25serial dokumentalny
M jak mięso 5: Kurczak (3)
10:00serial dokumentalny
M jak mięso 5: Żebra wołowe (4)
10:25serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (9)
9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Dolina Aosty, włoskie Alpy (19)
10:40serial dokumentalny
Twardzielki: Magdalena Loska (9)
11:30serial dokumentalny
Epic Drama
Grantchester 3 (6)
od 7:10serial kryminalny
Inspektor George Gently 2: Noc (2)
8:10serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Willoughby (11)
10:00serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Na dnie (4)
10:55serial kryminalny
HBO 2
Pępek świata 9: Hecks vs. Glossners: The Final Battle (17)
11:10serial komediowy
Pępek świata 9: Thank You for Not Kissing (18)
11:30serial komediowy
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Toast Derivation (17)
9:15serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Prestidigitation Approximation (18)
9:35serial komediowy
Kino Polska
Królewskie sny (2)
9:50serial historyczny
Kino TV
Poirot 3: Tragedia w Marsdon Manor
od 7:40serial kryminalny
Poirot: Podwójny trop
8:45serial kryminalny
Poirot: Samotny dom, część 1
9:45serial kryminalny
Poirot: Samotny dom, część 2
10:50serial kryminalny
Polsat Film
Kobra - oddział specjalny: Bez wyjścia (1)
od 7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (75)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (76)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Zagadka nieśmiertelności (102)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Ciemna randka (103)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kinematograf (33)
11:35serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 3: Pogoń za trupem (8)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 10: Szkoła strachu (131)
8:55serial kryminalny
Komisarz Alex 10: Wszystko w rodzinie (132)
10:00serial kryminalny
Komisarz Rex 10: Nie ma jak u mamy (133)
11:00serial kryminalny
Warner TV
Alf 2: Czy to nie romantyczne? (10)
od 7:50serial komediowy
Alf 2: Chwała ci, wodzu (11)
8:15serial komediowy
Kochane kłopoty (19)
8:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (20)
9:40serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (14)
10:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (15)
11:30serial sensacyjny
SPORTOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
CANAL+ Sport
Sędziowie 2: Paweł Malec i Sebastian Krasny (9-ost.)
8:10serial dokumentalny