Program TV na poniedziałek 27.05.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Klan (4347)
od 4:50telenowela
Dziedzictwo (282)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (185)
6:05serial obyczajowy
Wydział kryminalny Kitzbühel: Anioł zemsty (80)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Czas konspiry (89)
8:50serial obyczajowy
TVP 2
M jak miłość (1582)
5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Pogadajmy o facetach (205)
6:55serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Zła wróżba (781)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Ukryta prawda (946)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Prehistoryczne bestie: Ptak terrorysta (1)
6:00serial dokumentalny
TV 6
Kochane pieniądze: Pościg za kasą (64)
od 4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (22)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (23)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1170)
8:00serial obyczajowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6: Skóra (253)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Ruchomy cel (29)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Chiński poker (30)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Ostatni wyścig (1)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (708)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (464)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (757)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1130)
8:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Reżyserzy: Bracia Coen (2/10)
od 4:25serial dokumentalny
Podróże z historią: Zamek czy lepianka - dylematy średniowiecza (8)
5:20serial dokumentalny
TVP Polonia
Polacy światu: Marian Smoluchowski
6:50cykl dokumentalny
WP
Wielka historia: Wspomagacze mózgu (9)
7:35serial dokumentalny
Wielka historia: Pokonanie grawitacji (10)
8:00serial dokumentalny
Największe katastrofy budowlane 2 (5)
8:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Misja Afganistan (6)
5:15serial wojenny
Polska z góry 5: Od Sądecczyzny do Babiej Góry (4)
6:30serial dokumentalny
AXN
The Good Doctor 6 (3)
od 4:50serial obyczajowy
Znaki (4)
6:00serial kryminalny
Rekrut 2 (16)
7:00serial kryminalny
S.W.A.T. 6 (1)
8:00serial sensacyjny
S.W.A.T. 6 (2)
8:55serial sensacyjny
CANAL+ Family
Siostry 2 (16)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (28)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (29)
7:05serial animowany
Bob Budowniczy 21 (22)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21 (23)
7:35serial animowany
Bob Budowniczy 21 (24)
7:45serial animowany
Marta mówi! (26)
8:05serial animowany
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Prawa ręka (3)
6:20serial obyczajowy
Grantchester 3 (6)
7:10serial kryminalny
Inspektor George Gently 2: Noc (2)
8:10serial kryminalny
Kino Polska
W rytmie wolności: Metallica (7)
6:00serial dokumentalny
W rytmie wolności: Stevie Wonder (8)
6:55serial dokumentalny
Kino TV
Bonanza: Zaloty
od 4:05serial obyczajowy
Bonanza: Zaloty
5:40serial obyczajowy
Celnicy 2 (8)
6:35serial dokumentalny
Celnicy 2 (9)
7:05serial dokumentalny
Poirot 3: Tragedia w Marsdon Manor
7:40serial kryminalny
Poirot: Podwójny trop
8:45serial kryminalny
Polsat Film
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (43)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (44)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (45)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Bez wyjścia (1)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (75)
8:30serial obyczajowy
Stopklatka
Komisarz Rex 3: Pogoń za trupem (8)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 10: Szkoła strachu (131)
8:55serial kryminalny
Warner TV
Laboratorium Dextera (7)
5:50serial animowany
Z góry przepraszam: Zbyt wolno (6)
5:51serial komediowy
Laboratorium Dextera (8)
6:21serial animowany
Diukowie Hazzardu: Zmarnowane pieniądze (11)
6:45serial komediowy
Alf 2: Czy to nie romantyczne? (10)
7:50serial komediowy
Alf 2: Chwała ci, wodzu (11)
8:15serial komediowy
Kochane kłopoty (19)
8:50serial obyczajowy
SPORTOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
CANAL+ Sport
Sędziowie 2: Wojciech Myć (3/9)
5:20serial dokumentalny
Sędziowie 2: Paweł Malec i Sebastian Krasny (9-ost.)
8:10serial dokumentalny