Program TV na poniedziałek 27.05.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Klan (4347)
4:50telenowela
Dziedzictwo (282)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (185)
6:05serial obyczajowy
TVP 2
M jak miłość (1582)
5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Pogadajmy o facetach (205)
6:55serial komediowy
Polsat
Świat według Kiepskich: Żyć kolorowo (262)
4:00serial komediowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Prehistoryczne bestie: Ptak terrorysta (1)
6:00serial dokumentalny
TV 6
Sekrety sąsiadów: Nawiedzony dom (51)
od 3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Jedna szansa na dwie (52)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Pościg za kasą (64)
4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (22)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (23)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Dyżur 3 (39)
4:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (40)
4:35serial dokumentalny
Dzielnica strachu 6: Skóra (253)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Ruchomy cel (29)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Chiński poker (30)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (708)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (464)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (757)
7:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Reżyserzy: Bracia Coen (2/10)
4:25serial dokumentalny
Podróże z historią: Zamek czy lepianka - dylematy średniowiecza (8)
5:20serial dokumentalny
TVP Polonia
Polacy światu: Marian Smoluchowski
6:50cykl dokumentalny
WP
Wielka historia: Wspomagacze mózgu (9)
7:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Misja Afganistan (6)
5:15serial wojenny
Polska z góry 5: Od Sądecczyzny do Babiej Góry (4)
6:30serial dokumentalny
AXN
Agenci NCIS 18 (11/16)
od 3:55serial sensacyjny
The Good Doctor 6 (3)
4:50serial obyczajowy
Znaki (4)
6:00serial kryminalny
Rekrut 2 (16)
7:00serial kryminalny
CANAL+ Family
Siostry 2 (16)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (28)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (29)
7:05serial animowany
Bob Budowniczy 21 (22)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21 (23)
7:35serial animowany
Bob Budowniczy 21 (24)
7:45serial animowany
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Prawa ręka (3)
6:20serial obyczajowy
Grantchester 3 (6)
7:10serial kryminalny
HBO 3
Wojownik 3: Anything Short of a Blow to the Head (2)
od 3:30serial sensacyjny
Kino Polska
Ballada o Januszku: Dotknięcie nieba (4)
od 3:15serial obyczajowy
W rytmie wolności: Metallica (7)
6:00serial dokumentalny
W rytmie wolności: Stevie Wonder (8)
6:55serial dokumentalny
Kino TV
Bonanza: Zaloty
4:05serial obyczajowy
Bonanza: Zaloty
5:40serial obyczajowy
Celnicy 2 (8)
6:35serial dokumentalny
Celnicy 2 (9)
7:05serial dokumentalny
Poirot 3: Tragedia w Marsdon Manor
7:40serial kryminalny
Polsat Film
Gliniarze: Nożownik (128)
4:00serial paradokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (43)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (44)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (45)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Bez wyjścia (1)
7:30serial sensacyjny
Warner TV
Laboratorium Dextera (7)
5:50serial animowany
Z góry przepraszam: Zbyt wolno (6)
5:51serial komediowy
Laboratorium Dextera (8)
6:21serial animowany
Diukowie Hazzardu: Zmarnowane pieniądze (11)
6:45serial komediowy
Alf 2: Czy to nie romantyczne? (10)
7:50serial komediowy
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
CANAL+ Sport
Sędziowie 2: Wojciech Myć (3/9)
5:20serial dokumentalny