Program TV na poniedziałek 27.05.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TVP 1
Klan (4347)
4:50telenowela
Dziedzictwo (282)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (185)
6:05serial obyczajowy
TVP 2
Osiecka (2)
od 2:35serial biograficzny
M jak miłość (1582)
5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Pogadajmy o facetach (205)
6:55serial komediowy
Polsat
Świat według Kiepskich: Dom kultury (261)
3:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Żyć kolorowo (262)
4:00serial komediowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Tele 5
Prehistoryczne bestie: Ptak terrorysta (1)
6:00serial dokumentalny
TV 4
Kosmos - niewyjaśnione tajemnice starożytności: Piramidy (2)
3:05serial dokumentalny
TV 6
Włatcy móch: Pszypadek Czesława (26)
od 2:40serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Móndial (27)
3:10serial animowany dla dorosłych
Sekrety sąsiadów: Nawiedzony dom (51)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Jedna szansa na dwie (52)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Pościg za kasą (64)
4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (22)
6:00serial sensacyjny
TV Puls
Dyżur 3 (39)
4:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (40)
4:35serial dokumentalny
Dzielnica strachu 6: Skóra (253)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Ruchomy cel (29)
6:00serial sensacyjny
TVP Kultura
Reżyserzy: Bracia Coen (2/10)
4:25serial dokumentalny
Podróże z historią: Zamek czy lepianka - dylematy średniowiecza (8)
5:20serial dokumentalny
TVP Polonia
Dom pod Dwoma Orłami (10)
3:05serial obyczajowy
Polacy światu: Marian Smoluchowski
6:50cykl dokumentalny
WP
Morderstwa w Midsomer 4 (5)
3:50serial kryminalny
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Zasada przyjemności (6)
od 2:15serial kryminalny
Misja Afganistan (6)
5:15serial wojenny
Polska z góry 5: Od Sądecczyzny do Babiej Góry (4)
6:30serial dokumentalny
AXN
Agenci NCIS: Hawaje (12)
3:00serial kryminalny
Agenci NCIS 18 (11/16)
3:55serial sensacyjny
The Good Doctor 6 (3)
4:50serial obyczajowy
Znaki (4)
6:00serial kryminalny
CANAL+ Family
Siostry 2 (16)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (28)
6:55serial animowany
CANAL+ Seriale
Nie zostawiaj mnie (8)
od 2:25serial kryminalny
Wilk (1)
3:10serial obyczajowy
Wilk (2)
3:20serial obyczajowy
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Prawa ręka (3)
6:20serial obyczajowy
HBO
Sympatyk: Endings Are Hard, Aren't They? (7-ost.)
3:00serial szpiegowski
HBO 3
Spy/Master: The Survival Story (2)
od 2:40serial sensacyjny
Wojownik 3: Anything Short of a Blow to the Head (2)
3:30serial sensacyjny
Kino Polska
Ballada o Januszku: Prosta sprawa (3)
od 2:00serial obyczajowy
Ballada o Januszku: Dotknięcie nieba (4)
3:15serial obyczajowy
W rytmie wolności: Metallica (7)
6:00serial dokumentalny
W rytmie wolności: Stevie Wonder (8)
6:55serial dokumentalny
Kino TV
Bonanza: Zaloty
4:05serial obyczajowy
Bonanza: Zaloty
5:40serial obyczajowy
Celnicy 2 (8)
6:35serial dokumentalny
Polsat Film
Gliniarze: Wymierzając sprawiedliwość (127)
3:00serial paradokumentalny
Gliniarze: Nożownik (128)
4:00serial paradokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (43)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (44)
6:30serial dokumentalny
Warner TV
Laboratorium Dextera (7)
5:50serial animowany
Z góry przepraszam: Zbyt wolno (6)
5:51serial komediowy
Laboratorium Dextera (8)
6:21serial animowany
Diukowie Hazzardu: Zmarnowane pieniądze (11)
6:45serial komediowy
SPORTOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
CANAL+ Sport
Sędziowie 2: Wojciech Myć (3/9)
5:20serial dokumentalny