Program TV na niedzielę 26.05.2024
POPULARNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVP 1
Janosik: Beczka okowity (7/13)
10:55serial przygodowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
Tele 5
Obalamy mity (4)
10:00serial dokumentalny
TV 4
Jezus i jego życie: Jan Chrzciciel: misja (2)
od 7:35serial fabularno-dokumentalny
TV 6
Columbo (1)
od 7:00serial kryminalny
Columbo (2)
9:05serial kryminalny
Magnum: Detektyw z Hawajów (4)
11:10serial sensacyjny
TV Puls
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Ostatnie dni (45)
od 7:55serial paradokumentalny
TVN 7
Ukryta prawda (1127)
9:25serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1128)
10:25serial paradokumentalny
Detektywi (67)
11:25serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (10)
11:00serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (11)
11:40serial przygodowy
WP
Morderstwa w Midsomer 4 (2)
od 6:55serial kryminalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (8)
11:05serial dokumentalny
FILMOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
AXN
Seal Team 5 (9)
8:20serial sensacyjny
Seal Team 5 (10)
9:20serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny 19 (5)
10:25serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny 19 (6)
11:25serial sensacyjny
CANAL+ Family
Barbie: Dreamhouse Adventures (8)
8:00serial animowany
M jak mięso 7 (1)
11:30serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Miasta rytm: Elbląg
10:00serial dokumentalny
Miasta rytm: Wałbrzych
10:50serial dokumentalny
Miasta rytm: Kłodzko
11:35serial dokumentalny
Epic Drama
Poirot 13: Zbrodnia na festynie (3)
od 6:50serial kryminalny
Poirot 13: Dwanaście prac Herkulesa (4)
8:45serial kryminalny
HBO 3
Nasza bandera znaczy śmierć (3)
10:35serial przygodowy
Nasza bandera znaczy śmierć: Discomfort in a Married State (4)
11:00serial przygodowy
East New York: Ruskin Roulette (21-ost.)
11:35serial kryminalny
Kino TV
Czterej pancerni i pies: Rozstajne drogi (7)
10:45serial wojenny
Czterej pancerni i pies: Brzeg morza (8)
11:40serial wojenny
Polsat Film
Był sobie człowiek: Włoskie odrodzenie (14)
od 7:55serial animowany
Stopklatka
Komisarz Rex 12: Zemsta (157)
8:05serial kryminalny
Komisarz Rex 12: Głęboki błękit (158)
9:05serial kryminalny
Hudson i Rex 6 (11)
10:05serial kryminalny
Hudson i Rex 6 (12)
11:00serial kryminalny
SPORTOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
CANAL+ Sport 5
Sędziowie 2: Szymon Marciniak (1/9)
8:45serial dokumentalny