Program TV na niedzielę 26.05.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TVP 2
Barwy szczęścia (3008)
4:55serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3009)
5:25serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3010)
6:00serial obyczajowy
M jak miłość (1808)
6:30serial obyczajowy
TVN
Szpital (198)
od 2:25serial paradokumentalny
Jak to jest zrobione? (13/26)
4:10serial dokumentalny
Batwheels (13/40)
5:45serial animowany
Batwheels (14/40)
6:00serial animowany
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Tele 5
Świat z powietrza (3)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Armagedon (12)
6:00serial popularnonaukowy
TV 4
13 posterunek 2 (2)
6:00serial komediowy
Jezus i jego życie: Józef: narodziny (1)
6:35serial fabularno-dokumentalny
TV 6
Włatcy móch: Radyjko Babci (18)
3:10serial animowany dla dorosłych
Sekrety sąsiadów: Szantaż (49)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Dziwna korespondencja (50)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Rekin finansów (63)
4:40serial paradokumentalny
Zoo po godzinach (6)
6:00serial dokumentalny
TV Puls
Dyżur 3 (35)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (36)
5:30serial dokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Prawdziwa matka (43)
6:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Śląsk nieoczywisty (48)
5:15serial dokumentalny
TVP Polonia
O mnie się nie martw 2 (13-ost.)
3:00serial komediowy
Czterdziestolatek: Cwana bestia, czyli kryształ (17/21)
4:50serial obyczajowy
Będziemy mieszkać razem (5)
6:35serial obyczajowy
WP
Morderstwa w Midsomer 4 (4)
od 2:50serial kryminalny
Morderstwa w Midsomer 4 (2)
6:55serial kryminalny
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Zasada przyjemności (5)
od 2:15serial kryminalny
Misja Afganistan (5)
5:15serial wojenny
Polska z góry 5: Od małego Krakowa do małego Krakowa (3)
6:30serial dokumentalny
CANAL+ 1
Planeta Singli. Osiem historii: Zjazd absolwentów (1)
4:50serial komediowy
CANAL+ Family
Tomek i przyjaciele (15)
6:00serial animowany
Tomek i przyjaciele (16)
6:10serial animowany
Polly Pocket 5 (10)
6:25serial animowany
Polly Pocket 5 (11)
6:35serial animowany
Marta mówi! (20)
6:50serial animowany
CANAL+ Premium
Planeta Singli. Osiem historii: Zjazd absolwentów (1)
3:50serial komediowy
CBS Europa
Bliżej gwiazd (6/25)
5:05serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (20-ost.)
5:30serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (16/20)
6:00serial dokumentalny
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Plany na przyszłość (1)
3:00serial obyczajowy
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Carpe diem (2)
3:45serial obyczajowy
Detektyw Murdoch 12: Mrok przed świtem - część 1 (17)
4:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Mrok przed świtem, część 2 (18-ost.)
5:15serial kryminalny
Grantchester 3 (1)
6:00serial kryminalny
Poirot 13: Zbrodnia na festynie (3)
6:50serial kryminalny
Polsat Film
Ślad: Wysoka stawka (50)
od 2:35serial kryminalny
Ślad: Honor rodziny (12)
3:35serial kryminalny
Ślad: Trzy i pół (13)
4:30serial kryminalny
Stopklatka
Przygody Merlina 5: Żałobna pieśń Uthera Pendragona (55)
6:00serial fantasy
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (4)
3:55serial sensacyjny
4 Blocks 2 (2)
4:55serial kryminalny
4 Blocks (4)
5:05serial kryminalny
SPORTOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
CANAL+ Sport
Sędziowie 2: Jarosław Przybył i Krzysztof Jakubik (7)
5:20serial dokumentalny
Sędziowie 2: Szymon Marciniak (1/9)
6:00serial dokumentalny