Program TV na piątek 24.05.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Samosąd (79)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Ciężka ręka prawa (87)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex: Cel: Alex (13)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 30: Wyjść z dwiema twarzami (394)
10:40serial kryminalny
TVP 2
Rodzinka.pl: Lepiej dobrze żyć z teściową (204)
od 6:55serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Zaraźliwa miłość (779)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Dawne grzechy (780)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Zielony skarb (149)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Matka nie przyznaje się do 19-letniej córki. (836)
10:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TV 4
Dlaczego ja?: Ta przeklęta kreska (879)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Śmierć kochanka (880)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (21)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1169)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (15)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (16)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Ruchomy cel (29)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Obrońca (15)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Ostatni wyścig (1)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (212)
10:00telenowela
TVN 7
Szkoła (434)
od 6:15serial paradokumentalny
Szpital (756)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1129)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (877)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (878)
10:15serial paradokumentalny
TVP Kultura
Ogniem i mieczem (1/4)
9:00serial historyczny
Ogniem i mieczem (2/4)
10:05serial historyczny
WP
Wielka historia: Świt mięsożerców (7)
7:30serial dokumentalny
Wielka historia: Wpływ gór (8)
8:00serial dokumentalny
Morderstwa w Midsomer 4 (3)
8:30serial kryminalny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
AXN
Rekrut 2 (15)
7:05serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (21)
8:00serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (22)
9:00serial sensacyjny
Rekrut 2 (15)
9:55serial kryminalny
S.W.A.T. 6 (1)
10:55serial sensacyjny
CANAL+ Family
Polly Pocket 5 (27)
7:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Akweduktowe kaczki (19)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Człowiek śniegu (20)
7:35serial animowany
Bob Budowniczy 21: Słyszeć głośno i wyraźnie (21)
7:45serial animowany
Marta mówi! (25)
8:05serial animowany
M jak mięso 4: Brazylia (5)
9:00serial dokumentalny
M jak mięso 4: Belgia (6)
9:25serial dokumentalny
M jak mięso 4: Włochy (7)
10:00serial dokumentalny
M jak mięso 4: USA (8)
10:25serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (8)
9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Francja, od ujścia Loary do Pirenejów (18)
10:40serial dokumentalny
Epic Drama
Grantchester 3 (5)
7:00serial kryminalny
Inspektor George Gently 2: Niewinni (1)
7:55serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Na dobre i na złe (10)
9:55serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Murdoch i Mona Lisa (3)
10:50serial kryminalny
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Benefactor Factor (15)
9:20serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Cohabitation Formulation (16)
9:40serial komediowy
Polsat Film
Na ratunek 112: Zdrada (751)
7:00serial paradokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Odliczanie (9)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (73)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (74)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Perpetum mobile (100)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 3: W hipnozie (7)
8:00serial kryminalny
Warner TV
Poniedziałki na chirurgii: Upadek legendy (5)
od 6:17serial obyczajowy
Alf 2: Coś jest ze mną nie tak (8)
7:25serial komediowy
Alf 2: Nocy pociąg (9)
7:55serial komediowy
Kochane kłopoty (17)
8:30serial obyczajowy
Kochane kłopoty (18)
9:25serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (13)
10:20serial sensacyjny