Program TV na piątek 24.05.2024
POPULARNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
TVP 1
Złoty chłopak (184)
6:05serial obyczajowy
Wydział kryminalny Kitzbühel: Samosąd (79)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Ciężka ręka prawa (87)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex: Cel: Alex (13)
9:45serial kryminalny
TVP 2
M jak miłość (1581)
od 5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Lepiej dobrze żyć z teściową (204)
6:55serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Zaraźliwa miłość (779)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Dawne grzechy (780)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Zielony skarb (149)
9:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (945)
od 5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Rzeka śmierci (10)
6:00serial popularnonaukowy
TV 4
Dlaczego ja?: Ta przeklęta kreska (879)
9:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (20)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (21)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1169)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (15)
9:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Glina z Chicago (28)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Ruchomy cel (29)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Obrońca (15)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Ostatni wyścig (1)
9:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (707)
od 5:15serial paradokumentalny
Szkoła (434)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (756)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1129)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (877)
9:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Ogniem i mieczem (1/4)
9:00serial historyczny
WP
Wielka historia: Świt mięsożerców (7)
7:30serial dokumentalny
Wielka historia: Wpływ gór (8)
8:00serial dokumentalny
Morderstwa w Midsomer 4 (3)
8:30serial kryminalny
FILMOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
ale kino+
Polska z góry 5: Na południe od Warszawy (1)
6:30serial dokumentalny
AXN
Znaki (3)
6:05serial kryminalny
Rekrut 2 (15)
7:05serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (21)
8:00serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (22)
9:00serial sensacyjny
Rekrut 2 (15)
9:55serial kryminalny
CANAL+ Family
Siostry 2 (14)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (26)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (27)
7:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Akweduktowe kaczki (19)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Człowiek śniegu (20)
7:35serial animowany
Bob Budowniczy 21: Słyszeć głośno i wyraźnie (21)
7:45serial animowany
Marta mówi! (25)
8:05serial animowany
M jak mięso 4: Brazylia (5)
9:00serial dokumentalny
M jak mięso 4: Belgia (6)
9:25serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (8)
9:50serial dokumentalny
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Carpe diem (2)
6:10serial obyczajowy
Grantchester 3 (5)
7:00serial kryminalny
Inspektor George Gently 2: Niewinni (1)
7:55serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Na dobre i na złe (10)
9:55serial sensacyjny
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Benefactor Factor (15)
9:20serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Cohabitation Formulation (16)
9:40serial komediowy
Kino Polska
W rytmie wolności (6)
6:00serial dokumentalny
W rytmie wolności (7)
6:55serial dokumentalny
Królewskie sny (1)
9:35serial historyczny
Kino TV
Bonanza: Młyn
od 5:45serial obyczajowy
Polsat Film
Jedziemy na ryby! (21)
6:00serial dokumentalny
Na ratunek 112: Zdrada (751)
7:00serial paradokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Odliczanie (9)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (73)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (74)
9:30serial obyczajowy
Stopklatka
Komisarz Rex 3: W hipnozie (7)
8:00serial kryminalny
Warner TV
Poniedziałki na chirurgii: Upadek legendy (5)
6:17serial obyczajowy
Alf 2: Coś jest ze mną nie tak (8)
7:25serial komediowy
Alf 2: Nocy pociąg (9)
7:55serial komediowy
Kochane kłopoty (17)
8:30serial obyczajowy
Kochane kłopoty (18)
9:25serial obyczajowy