Program TV na piątek 24.05.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Klan (4346)
od 4:50telenowela
Dziedzictwo (281)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (184)
6:05serial obyczajowy
Wydział kryminalny Kitzbühel: Samosąd (79)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Ciężka ręka prawa (87)
8:50serial obyczajowy
TVP 2
Na dobre i na złe: Na rozdrożach (812)
od 4:30serial obyczajowy
M jak miłość (1581)
5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Lepiej dobrze żyć z teściową (204)
6:55serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Zaraźliwa miłość (779)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Jak to jest zrobione? (7/26)
5:05serial dokumentalny
Ukryta prawda (945)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Świat z powietrza (1)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Rzeka śmierci (10)
6:00serial popularnonaukowy
TV 6
Kochane pieniądze: Charakteryzatorka (61)
od 4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (20)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (21)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1169)
8:00serial obyczajowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6 (256)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Glina z Chicago (28)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Ruchomy cel (29)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Obrońca (15)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (707)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (434)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (756)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1129)
8:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Burzliwe dzieje Kresów (30)
od 4:55serial dokumentalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2961)
5:00serial obyczajowy
WP
Wielka historia: Świt mięsożerców (7)
7:30serial dokumentalny
Wielka historia: Wpływ gór (8)
8:00serial dokumentalny
Morderstwa w Midsomer 4 (3)
8:30serial kryminalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Misja Afganistan (3)
5:15serial wojenny
Polska z góry 5: Na południe od Warszawy (1)
6:30serial dokumentalny
AXN
Znaki (2)
od 4:35serial kryminalny
Znaki (3)
6:05serial kryminalny
Rekrut 2 (15)
7:05serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (21)
8:00serial sensacyjny
CANAL+ 1
Planeta Singli. Osiem historii: Usłysz mnie (4)
od 4:25serial komediowy
CANAL+ Family
Siostry 2 (14)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (26)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (27)
7:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Akweduktowe kaczki (19)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Człowiek śniegu (20)
7:35serial animowany
Bob Budowniczy 21: Słyszeć głośno i wyraźnie (21)
7:45serial animowany
Marta mówi! (25)
8:05serial animowany
Epic Drama
Detektyw Murdoch 12: Kopciuszek (11)
od 4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Najlepsza szóstka (12)
5:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Carpe diem (2)
6:10serial obyczajowy
Grantchester 3 (5)
7:00serial kryminalny
Inspektor George Gently 2: Niewinni (1)
7:55serial kryminalny
Kino TV
Bonanza: Młyn
5:45serial obyczajowy
Polsat Film
Ślad: Góralka (52)
od 4:30serial kryminalny
Jedziemy na ryby! (21)
6:00serial dokumentalny
Na ratunek 112: Zdrada (751)
7:00serial paradokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Odliczanie (9)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (73)
8:30serial obyczajowy
Stopklatka
MiłośćKropka.pl 2: Przepis na miłość (4)
5:10serial paradokumentalny
Komisarz Rex 3: W hipnozie (7)
8:00serial kryminalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (12)
5:00serial sensacyjny
Kochane kłopoty (14)
5:07serial obyczajowy
Poniedziałki na chirurgii: Upadek legendy (5)
6:17serial obyczajowy
Alf 2: Coś jest ze mną nie tak (8)
7:25serial komediowy
Alf 2: Nocy pociąg (9)
7:55serial komediowy
Kochane kłopoty (17)
8:30serial obyczajowy