Program TV na piątek 24.05.2024
POPULARNE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
TVP 1
Złoty chłopak (185)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Barwy szczęścia (3009)
od 11:45serial obyczajowy
Akacjowa 38 (348)
13:15telenowela
Na sygnale: Cios w serce (580)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Zabójczy rejs (1/8)
15:05serial kryminalny
Polsat
Gliniarze: Zlecenie (743)
od 11:40serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Wnuczek (768)
13:10serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Kłopotliwy związek (1283)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Kto jest tatą (1334)
14:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (999)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (971)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (32)
14:40serial fabularno-dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Rzeka śmierci (10)
13:05serial popularnonaukowy
Prehistoryczne bestie: Gigantyczna jaszczurka (6)
13:55serial dokumentalny
TV 4
Trudne sprawy: Szukam żony jak szalony (947)
12:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (333)
13:00serial obyczajowy
Gliniarze: Ukryte piękno (518)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Masaż (475)
15:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: 12 godz. (476)
15:30serial paradokumentalny
TV 6
Więzienie (125)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (126)
12:35serial dokumentalny
Więzienie (127)
13:05serial dokumentalny
Więzienie (128)
13:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (583)
14:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (584)
15:00serial obyczajowy
TV Puls
Zaklinaczka duchów (10)
12:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów (11)
13:00serial fantasy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (410)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (411)
15:00serial obyczajowy
TVN 7
W-11 - Wydział Śledczy: Pomocna dłoń (659)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (757)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (181)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (614)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (542)
15:50serial fabularno-dokumentalny
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (19)
13:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (10)
14:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (15)
14:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (16)
15:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
AXN
S.W.A.T. 6 (2)
od 11:50serial sensacyjny
Rekrut 2 (16)
12:45serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (20)
13:45serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (1)
14:40serial sensacyjny
MacGyver 2 (4)
15:30serial akcji
CANAL+ Family
Ucieczka na wieś 21 (45)
12:05serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 3: Ptaki z sąsiedztwa (7)
13:05serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 3: Piękne sarny (8)
13:35serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 3: Wokół dębu (9)
14:10serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 3: Ptaki z miasta (10)
14:40serial dokumentalny
13 posterunek 2 (7)
15:15serial komediowy
13 posterunek 2 (8)
15:50serial komediowy
CANAL+ Seriale
Nowe życie 3 (5)
13:00serial obyczajowy
Nowe życie 3 (6)
13:40serial obyczajowy
Nowe życie 3 (7)
14:25serial obyczajowy
Nowe życie 3 (8)
15:05serial obyczajowy
The Office PL 3: Święta (9)
15:50serial komediowy
Epic Drama
Grantchester 3 (4)
13:50serial kryminalny
Grantchester 3 (5)
14:50serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Na dobre i na złe (10)
15:50serial sensacyjny
Kino TV
Poirot: Porwanie premiera
od 11:20serial kryminalny
Poirot: Gwiazda zachodu
12:40serial kryminalny
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Matrioszka (146)
od 11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Zorro (147)
12:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Korzeń piastowski (227)
12:45serial komediowy
Świat według Kiepskich: Menda (229)
13:15serial komediowy
Świat według Kiepskich: Tajemnica X muzy (70)
13:45serial komediowy
Świat według Kiepskich: Telewidz (71)
14:15serial komediowy
Stopklatka
Katastrofy w przestworzach: Zabójcza misja (124)
12:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Tragiczny lot (154)
13:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Martwe pole (80)
14:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Śmiertelne spotkanie (10)
15:00serial dokumentalny
Warner TV
Alf 2: Nocy pociąg (9)
12:05serial komediowy
Alf 2: Czy to nie romantyczne? (10)
12:35serial komediowy
Alf 2: Chwała ci, wodzu (11)
13:05serial komediowy
Kochane kłopoty (19)
13:40serial obyczajowy
Kochane kłopoty (20)
14:35serial obyczajowy
Diukowie Hazzardu: Wielki napad (8)
15:30serial komediowy