Program TV na poniedziałek 13.05.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Klan (4337)
4:50telenowela
Dziedzictwo (272)
5:20serial obyczajowy
Złoty chłopak (175)
6:05serial obyczajowy
TVP 2
Rodzinka.pl: Drobny lifting (220)
4:45serial komediowy
M jak miłość (1572)
5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Zakaz palenia (195)
6:55serial komediowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Prehistoryczne bestie: Największy drapieżnik Ameryki (5)
6:00serial dokumentalny
TV 6
Sekrety sąsiadów: Niejasna przeszłość (25)
od 3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Dziewczyna z sąsiedztwa (26)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Licealna miłość (51)
4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (2)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (3)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Dyżur 3 (41)
4:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (42-ost.)
4:35serial dokumentalny
Dzielnica strachu 6: Nowe życie (245)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Wygrana Leo (19)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Pracowita gwiazdka (20)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (698)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (452)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (747)
7:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Reżyserzy: J Lee Thompson (10-ost.)
od 3:35serial dokumentalny
Podróże z historią: Na ratunek w górach (26)
5:15serial dokumentalny
TVP Polonia
Polacy światu: Ludwik Wertenstein
6:50cykl dokumentalny
WP
Maszyny, które zmieniły świat: Tytani telewizji (3)
7:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Nielegalni (5/10)
5:05serial sensacyjny
Polska z góry 4: Wielkopolska południowo-zachodnia (3)
6:30serial dokumentalny
AXN
Agenci NCIS 18 (9/16)
od 3:40serial sensacyjny
The Good Doctor 6 (1)
4:40serial obyczajowy
Ultraviolet 2 (6)
6:10serial kryminalny
Rekrut 2 (6)
7:10serial kryminalny
CANAL+ Family
Bing (21)
6:00serial animowany
Bing (22)
6:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Słyszeć głośno i wyraźnie (21)
6:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Tunelowe kłopoty (22)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (8)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (9)
7:05serial animowany
Tomek i przyjaciele (12)
7:25serial animowany
Tomek i przyjaciele (13)
7:35serial animowany
Tomek i przyjaciele (14)
7:45serial animowany
Epic Drama
Detektyw Murdoch 12: Kopciuszek (11)
5:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Murdoch i skarb z Limy (15)
6:25serial kryminalny
Grantchester 2 (3)
7:15serial kryminalny
HBO 3
Czuję twój oddech (6)
od 3:40serial kryminalny
Kino Polska
Rekruci: Człowiek kontra maszyna (7)
6:00serial dokumentalny
Rekruci: Życie studenckie (8)
6:45serial dokumentalny
Kino TV
Bonanza: Mściciel
5:40serial obyczajowy
Celnicy (8)
6:35serial dokumentalny
Celnicy 2 (1)
7:05serial dokumentalny
Poirot: Król trefl
7:40serial kryminalny
Polsat Film
Gliniarze: Ostatni dyżur (123)
od 3:15serial paradokumentalny
Gliniarze: Stadnina (124)
4:15serial paradokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (19)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (20)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (21)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Spóźniona zemsta (13)
7:30serial sensacyjny
Stopklatka
Polak potrafi (5)
7:00serial dokumentalny
Warner TV
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
4:30serial animowany
Z góry przepraszam: Wieczór bogini (4)
5:15serial komediowy
Chojrak - tchórzliwy pies (9)
5:45serial animowany
Laboratorium Dextera (10)
6:00serial animowany
Chojrak - tchórzliwy pies (5)
6:15serial animowany
Diukowie Hazzardu: Jednoręcy bandyci (1)
6:55serial komediowy
Alf: Mam nowe spojrzenie (15)
7:55serial komediowy