Program TV na środę 22.05.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Uprowadzone (77)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Pojedynek czarownic (85)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex: Śmierć w parku (11)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 30: Błąd w sztuce (392)
10:40serial kryminalny
TVP 2
Rodzinka.pl: Suknia teściowej (202)
od 6:55serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Zastraszeni (775)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Niebezpieczny taniec (776)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Sekrety przeszłości (147)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: 11-latek ma kłopoty z kolegą ze szkoły i prosi policję o pomoc (834)
10:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TV 4
Dlaczego ja?: 18-latka nie wierzy w powrót zaginionego brata (875)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Dziewczyna dziwi się, że książę z bajki woli jej przyjaciółkę (876)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (17)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1167)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (11)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (12)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Szalona jazda (27)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Ostatnia noc (13)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Skok (14)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (210)
10:00telenowela
TVN 7
Szkoła (461)
od 6:15serial paradokumentalny
Szpital (754)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1127)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (873)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (874)
10:15serial paradokumentalny
WP
Wielka historia: Konna rewolucja (3)
7:35serial dokumentalny
Wielka historia: Poniżej zera (4)
8:00serial dokumentalny
Największe katastrofy budowlane 2 (4)
8:35serial dokumentalny
Teorie spiskowe (6)
9:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
AXN
Rekrut 2 (13)
7:05serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (17)
8:05serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (18)
9:00serial sensacyjny
Rekrut 2 (13)
9:55serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (19)
10:55serial sensacyjny
CANAL+ Family
Polly Pocket 5 (23)
7:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Wpadki koparki (13)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Poniesiony przez prąd (14)
7:35serial animowany
Bob Budowniczy 21: Odrzutowa koparka (15)
7:45serial animowany
Marta mówi! (23)
8:05serial animowany
M jak mięso 3: Hiszpania (5)
9:00serial dokumentalny
M jak mięso 3: Ukraina (6)
9:25serial dokumentalny
M jak mięso 3: Węgry (7)
10:00serial dokumentalny
M jak mięso 3: Meksyk (8)
10:25serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (6)
9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Nowa Zelandia, Wyspa Południowa (16)
10:40serial dokumentalny
Epic Drama
Grantchester 3 (3)
7:00serial kryminalny
Inspektor George Gently: Spalone zwłoki (2)
8:05serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Żołnierz wroga (8)
10:00serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Zrób, co należy - część 1 (1)
10:55serial kryminalny
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Justice League Recombination (11)
9:30serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Bus Pants Utilization (12)
9:50serial komediowy
Kino TV
Celnicy 2 (7)
7:00serial dokumentalny
Poirot: Co masz w swoim ogródeczku?
7:30serial kryminalny
Poirot: Kradzież obligacji za milion dolarów
8:40serial kryminalny
Poirot: Zagadka z Kornwalii
9:45serial kryminalny
Poirot: Zniknięcie pana Davenheima
10:50serial kryminalny
Polsat Film
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (39)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Wypadek (7)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (69)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (70)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Spółdzielnia radiowęzeł (96)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 3: Sekret Anny (5)
7:55serial kryminalny
Komisarz Rex 9: W winie prawda (127)
8:55serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Przyjaciel na śmierć i życie (128)
9:55serial kryminalny
Komisarz Rex 10: Życie w zagrożeniu (129)
10:55serial kryminalny
Warner TV
Diukowie Hazzardu: Wielki napad (8)
od 6:50serial komediowy
Alf 2: Weselny blues (4)
7:50serial komediowy
Alf 2: Najlepsza oglądalność (5)
8:20serial komediowy
Kochane kłopoty (13)
8:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (14)
9:40serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (10)
10:35serial sensacyjny