Program TV na środę 22.05.2024
POPULARNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
TVP 1
Złoty chłopak (182)
6:05serial obyczajowy
Wydział kryminalny Kitzbühel: Uprowadzone (77)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Pojedynek czarownic (85)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex: Śmierć w parku (11)
9:45serial kryminalny
TVP 2
M jak miłość (1579)
od 5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Suknia teściowej (202)
6:55serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Zastraszeni (775)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Niebezpieczny taniec (776)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Sekrety przeszłości (147)
9:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (943)
od 5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Ostatnia walka Jutaraptora (8)
6:00serial popularnonaukowy
TV 4
Dlaczego ja?: 18-latka nie wierzy w powrót zaginionego brata (875)
9:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (16)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (17)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1167)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (11)
9:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Zabawy z bronią (26)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Szalona jazda (27)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Ostatnia noc (13)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Skok (14)
9:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (705)
od 5:15serial paradokumentalny
Szkoła (461)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (754)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1127)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (873)
9:10serial paradokumentalny
TVP Polonia
Stacja Arktyka: Co mieszka w lodzie?
6:30cykl dokumentalny
WP
Wielka historia: Konna rewolucja (3)
7:35serial dokumentalny
Wielka historia: Poniżej zera (4)
8:00serial dokumentalny
Największe katastrofy budowlane 2 (4)
8:35serial dokumentalny
Teorie spiskowe (6)
9:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
ale kino+
Polska z góry 4: Mazury (12)
6:30serial dokumentalny
AXN
Znaki (1)
6:05serial kryminalny
Rekrut 2 (13)
7:05serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (17)
8:05serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (18)
9:00serial sensacyjny
Rekrut 2 (13)
9:55serial kryminalny
CANAL+ Family
Siostry 2 (10)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (22)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (23)
7:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Wpadki koparki (13)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Poniesiony przez prąd (14)
7:35serial animowany
Bob Budowniczy 21: Odrzutowa koparka (15)
7:45serial animowany
Marta mówi! (23)
8:05serial animowany
M jak mięso 3: Hiszpania (5)
9:00serial dokumentalny
M jak mięso 3: Ukraina (6)
9:25serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (6)
9:50serial dokumentalny
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Wesołych Świąt, kurczę! (7)
6:00serial obyczajowy
Grantchester 3 (3)
7:00serial kryminalny
Inspektor George Gently: Spalone zwłoki (2)
8:05serial kryminalny
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Justice League Recombination (11)
9:30serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Bus Pants Utilization (12)
9:50serial komediowy
Kino Polska
W rytmie wolności (4)
6:00serial dokumentalny
W rytmie wolności (5)
6:50serial dokumentalny
Siedlisko (8)
9:40serial obyczajowy
Kino TV
Bonanza: Porwanie
od 5:40serial obyczajowy
Celnicy 2 (6)
6:25serial dokumentalny
Celnicy 2 (7)
7:00serial dokumentalny
Poirot: Co masz w swoim ogródeczku?
7:30serial kryminalny
Poirot: Kradzież obligacji za milion dolarów
8:40serial kryminalny
Poirot: Zagadka z Kornwalii
9:45serial kryminalny
Polsat Film
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (37)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (38)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (39)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Wypadek (7)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (69)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (70)
9:30serial obyczajowy
Stopklatka
Komisarz Rex 3: Sekret Anny (5)
7:55serial kryminalny
Komisarz Rex 9: W winie prawda (127)
8:55serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Przyjaciel na śmierć i życie (128)
9:55serial kryminalny
Warner TV
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
6:00serial animowany
Chojrak - tchórzliwy pies (3)
6:05serial animowany
Diukowie Hazzardu: Wielki napad (8)
6:50serial komediowy
Alf 2: Weselny blues (4)
7:50serial komediowy
Alf 2: Najlepsza oglądalność (5)
8:20serial komediowy
Kochane kłopoty (13)
8:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (14)
9:40serial obyczajowy