Program TV na środę 22.05.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TVP 1
Klan (4344)
4:50telenowela
Dziedzictwo (279)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (182)
6:05serial obyczajowy
TVP 2
M jak miłość (1579)
5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Suknia teściowej (202)
6:55serial komediowy
TVN
Szpital (194)
od 2:20serial paradokumentalny
To tylko kilka dni 2 (3/6)
3:25serial dokumentalny
Jak to jest zrobione? (9/26)
5:05serial dokumentalny
Ukryta prawda (943)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (33)
3:00serial sensacyjny
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Ostatnia walka Jutaraptora (8)
6:00serial popularnonaukowy
TV 6
Sekrety sąsiadów: Zakazana miłość (41)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Rozwód (42)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Lisek chytrusek (59)
4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (16)
6:00serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 8 (405)
3:00serial obyczajowy
Dyżur 3 (30)
4:35serial dokumentalny
Dzielnica strachu 6: Wszystko w rodzinie (251)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Zabawy z bronią (26)
6:00serial sensacyjny
TVN 7
Mój sąsiad morderca 7 (19/20)
3:40serial dokumentalny
Szkoła (705)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (461)
6:15serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Baśń o wodzie (49)
5:00serial dokumentalny
TVP Polonia
Polacy światu
3:55cykl dokumentalny
Barwy szczęścia (2959)
5:00serial obyczajowy
Stacja Arktyka: Co mieszka w lodzie?
6:30cykl dokumentalny
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Zasada przyjemności (1)
od 2:15serial kryminalny
Misja Afganistan (1)
5:10serial wojenny
Polska z góry 4: Mazury (12)
6:30serial dokumentalny
AXN
Rekrut 5 (10)
od 2:45serial kryminalny
Rekrut: FBI (10/22)
3:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (12)
4:40serial kryminalny
Znaki (1)
6:05serial kryminalny
CANAL+ 1
Miasta rytm: Toruń
5:55serial dokumentalny
CANAL+ Family
Siostry 2 (10)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (22)
6:55serial animowany
CANAL+ Premium
Miasta rytm: Toruń
4:55serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Yellowjackets: Saints (6)
od 2:40serial grozy
CBS Europa
Rok za rokiem (3/6)
3:00serial obyczajowy
Epic Drama
Inspektor George Gently 7: Świeże powietrze (2)
od 2:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Stróż brata swego (7)
4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Tonący w bogactwie (8)
5:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Wesołych Świąt, kurczę! (7)
6:00serial obyczajowy
HBO 3
Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta 2 (5)
od 2:35serial dokumentalny
Na wodach północy: We Men Are Wretched Things (2)
3:20serial przygodowy
Kino TV
Bonanza: Ostatni wiking
4:15serial obyczajowy
Bonanza: Porwanie
5:40serial obyczajowy
Celnicy 2 (6)
6:25serial dokumentalny
Polsat Film
Gliniarze: Pech (711)
od 2:15serial paradokumentalny
Gliniarze: Zemsta przychodzi nad ranem (564)
3:15serial paradokumentalny
Gliniarze: Głośny doping (565)
4:15serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Poparzenie rozpałką podczas grilla/ Młodzież truje się czadem w domku nad jeziorem (129)
5:15serial paradokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (37)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (38)
6:30serial dokumentalny
Stopklatka
MiłośćKropka.pl 2: Smak miłości (2)
5:05serial paradokumentalny
Warner TV
Chyłka - Oskarżenie (5)
od 2:15serial kryminalny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (4)
3:10serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (6)
4:05serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (21)
5:00serial sensacyjny
Kochane kłopoty (12)
5:05serial obyczajowy
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
6:00serial animowany
Chojrak - tchórzliwy pies (3)
6:05serial animowany
Diukowie Hazzardu: Wielki napad (8)
6:50serial komediowy
SPORTOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
CANAL+ Sport
Witaj w akademii: Cracovia
5:30serial dokumentalny