Program TV na wtorek 21.05.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Gorączka (76)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Słowa senatora (84)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex: Zaginione starsze panie (10)
9:50serial kryminalny
Ojciec Mateusz 30: Co Bóg daje (391)
10:45serial kryminalny
TVP 2
Rodzinka.pl: Upiorne urodziny (201)
od 6:55serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Demony przeszłości (773)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Zamach na komornika (774)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Cudotwórca (146)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Wnuczek przyłapuje nocą babcię na parkingu (833)
10:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TV 4
Dlaczego ja?: Słodka zemsta (873)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Zły sąsiad terroryzuje rodzinę 36-latki (874)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (15)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1166)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (9)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (10)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Zabawy z bronią (26)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Sprawa Stillera (12)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Ostatnia noc (13)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (209)
10:00telenowela
TVN 7
Szkoła (640)
od 6:15serial paradokumentalny
Szpital (753)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1126)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (871)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (872)
10:15serial paradokumentalny
TVP Kultura
Zaginione skarby: Sztandar szwoleżerów
8:50serial animowany
WP
Wielka historia: Supermoc soli (1)
7:35serial dokumentalny
Wielka historia: Gorączka złota (2)
8:00serial dokumentalny
Największe katastrofy budowlane 2 (3)
8:30serial dokumentalny
Teorie spiskowe (5)
9:30serial dokumentalny
Wymazane z historii 3 (6)
10:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
AXN
Rekrut 2 (12)
7:05serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (15)
8:00serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (16)
8:55serial sensacyjny
Rekrut 2 (12)
9:55serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (17)
10:50serial sensacyjny
CANAL+ Family
Polly Pocket 5 (21)
7:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Problem z placem zabaw (10)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Psia katastrofa (11)
7:35serial animowany
Bob Budowniczy 21: Awaryjne lądowanie (12)
7:45serial animowany
Marta mówi! (22)
8:05serial animowany
M jak mięso 3: Francja (1)
9:00serial dokumentalny
M jak mięso 3: Chiny (2)
9:25serial dokumentalny
M jak mięso 3: Polska (3)
10:00serial dokumentalny
M jak mięso 3: Argentyna (4)
10:25serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (5)
9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Kalabria, piękna i autentyczna (15)
10:40serial dokumentalny
Epic Drama
Grantchester 3 (2)
7:05serial kryminalny
Inspektor George Gently: Łagodnie, inspektorze! (1)
8:05serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Ziemia ludzi odważnych (7)
9:55serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: W imię większego dobra (24)
10:50serial kryminalny
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Boyfriend Complexity (9)
9:20serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Alien Parasite Hypothesis (10)
9:40serial komediowy
Kino TV
Celnicy 2 (6)
7:05serial dokumentalny
Poirot: Samotny dom, część 1
7:40serial kryminalny
Poirot: Samotny dom, część 2
8:40serial kryminalny
Poirot: Dama w woalce
9:45serial kryminalny
Poirot: Zaginiona kopalnia
10:50serial kryminalny
Polsat Film
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (36)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Zabójczy ładunek (6)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (67)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (68)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: W betonowym kręgu (94)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 3: Zabójcza namiętność (4)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Nie wszystko złoto... (125)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Matczyna miłość (126)
10:00serial kryminalny
Warner TV
Diukowie Hazzardu: Miłość Luke'a (7)
od 6:45serial komediowy
Alf 2: Ballada o wyspie Gilligana (2)
7:50serial komediowy
Alf 2: Spójrz na mnie teraz (3)
8:20serial komediowy
Kochane kłopoty (11)
8:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (12)
9:40serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (9)
10:30serial sensacyjny