Program TV na wtorek 21.05.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Klan (4343)
od 4:45telenowela
Dziedzictwo (278)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (181)
6:05serial obyczajowy
Wydział kryminalny Kitzbühel: Gorączka (76)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Słowa senatora (84)
8:50serial obyczajowy
TVP 2
Rodzinka.pl: W mieszczańskich okowach (223)
od 4:55serial komediowy
M jak miłość (1578)
5:35serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Upiorne urodziny (201)
6:55serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Demony przeszłości (773)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Ukryta prawda (942)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Świat z powietrza (1)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Polowanie na myśliwego (7)
6:00serial popularnonaukowy
TV 6
Kochane pieniądze: Cena miłości (58)
od 4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (14)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (15)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1166)
8:00serial obyczajowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6: Człowiek z blizną (250)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Nokaut (25)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Zabawy z bronią (26)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Sprawa Stillera (12)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (704)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (640)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (753)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1126)
8:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Jak powstały nasze nazwiska? (50)
5:00serial dokumentalny
Zaginione skarby: Sztandar szwoleżerów
8:50serial animowany
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2958)
od 4:45serial obyczajowy
WP
Wielka historia: Supermoc soli (1)
7:35serial dokumentalny
Wielka historia: Gorączka złota (2)
8:00serial dokumentalny
Największe katastrofy budowlane 2 (3)
8:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Polska z góry 4: Kotlina Kłodzka (11)
6:30serial dokumentalny
AXN
Ultraviolet 2 (11)
od 4:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (12)
6:05serial kryminalny
Rekrut 2 (12)
7:05serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (15)
8:00serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (16)
8:55serial sensacyjny
CANAL+ Family
Siostry 2 (8)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (20)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (21)
7:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Problem z placem zabaw (10)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Psia katastrofa (11)
7:35serial animowany
Bob Budowniczy 21: Awaryjne lądowanie (12)
7:45serial animowany
Marta mówi! (22)
8:05serial animowany
Epic Drama
Detektyw Murdoch 12: Szpieg, który kochał Murdocha (5)
5:00serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Komu bije dzwon (6)
6:10serial obyczajowy
Grantchester 3 (2)
7:05serial kryminalny
Inspektor George Gently: Łagodnie, inspektorze! (1)
8:05serial kryminalny
Kino TV
Bonanza: Ostatni wiking
5:40serial obyczajowy
Celnicy 2 (5)
6:30serial dokumentalny
Celnicy 2 (6)
7:05serial dokumentalny
Poirot: Samotny dom, część 1
7:40serial kryminalny
Poirot: Samotny dom, część 2
8:40serial kryminalny
Polsat Film
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (34)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (35)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (36)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Zabójczy ładunek (6)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (67)
8:30serial obyczajowy
Stopklatka
MiłośćKropka.pl 2: Meandry uczuć (1)
5:10serial paradokumentalny
Komisarz Rex 3: Zabójcza namiętność (4)
8:00serial kryminalny
Warner TV
Kochane kłopoty (11)
5:05serial obyczajowy
Chojrak - tchórzliwy pies (3)
5:45serial animowany
Chojrak - tchórzliwy pies (13)
6:05serial animowany
Diukowie Hazzardu: Miłość Luke'a (7)
6:45serial komediowy
Alf 2: Ballada o wyspie Gilligana (2)
7:50serial komediowy
Alf 2: Spójrz na mnie teraz (3)
8:20serial komediowy
Kochane kłopoty (11)
8:50serial obyczajowy