Program TV na wtorek 21.05.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TVP 1
Klan (4343)
4:45telenowela
Dziedzictwo (278)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (181)
6:05serial obyczajowy
TVP 2
Rodzinka.pl: W mieszczańskich okowach (223)
4:55serial komediowy
M jak miłość (1578)
5:35serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Upiorne urodziny (201)
6:55serial komediowy
TVN
Dowody zbrodni 7 (10/22)
od 2:30serial kryminalny
Jak to jest zrobione? (8/26)
4:25serial dokumentalny
Ukryta prawda (942)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (32)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (33)
4:00serial sensacyjny
Świat z powietrza (1)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Polowanie na myśliwego (7)
6:00serial popularnonaukowy
TV 4
SuperLudzie (35)
od 2:55serial dokumentalny
TV 6
Sekrety sąsiadów: Powrót rabusia (39)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Nasza sąsiadka zniknęła (40)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Cena miłości (58)
4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (14)
6:00serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 8 (404)
3:00serial obyczajowy
Dzielnica strachu 6: Człowiek z blizną (250)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Nokaut (25)
6:00serial sensacyjny
TVN 7
Nagi instynkt przetrwania (11/17)
od 2:50serial dokumentalny
Szkoła (704)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (640)
6:15serial paradokumentalny
TVP Kultura
Zaginione skarby: Sztandar szwoleżerów
4:20serial animowany
Podróże z historią: Jak powstały nasze nazwiska? (50)
5:00serial dokumentalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2958)
4:45serial obyczajowy
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Polska z góry 4: Kotlina Kłodzka (11)
6:30serial dokumentalny
AXN
FBI 3 (15-ost.)
od 2:50serial kryminalny
FBI: Most Wanted 2 (13/15)
3:45serial kryminalny
Ultraviolet 2 (11)
4:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (12)
6:05serial kryminalny
CANAL+ Family
Siostry 2 (8)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (20)
6:55serial animowany
Epic Drama
Domina 2 (6)
od 2:20serial historyczny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 8: Scherzo (2)
3:25serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Szpieg, który kochał Murdocha (5)
5:00serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Komu bije dzwon (6)
6:10serial obyczajowy
HBO 3
Sympatyk: The Oriental Mode of Destruction (6)
od 2:20serial szpiegowski
Pełne koło: Jared'S Body (3)
3:20serial kryminalny
Polsat Film
Gliniarze: Karma wraca (710)
3:05serial paradokumentalny
Gliniarze: Pech (711)
4:00serial paradokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (34)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (35)
6:30serial dokumentalny
Stopklatka
MiłośćKropka.pl 2: Meandry uczuć (1)
5:10serial paradokumentalny
Warner TV
Cudotwórcy 3 (6)
4:45serial komediowy
Kochane kłopoty (11)
5:05serial obyczajowy
Chojrak - tchórzliwy pies (3)
5:45serial animowany
Chojrak - tchórzliwy pies (13)
6:05serial animowany
Diukowie Hazzardu: Miłość Luke'a (7)
6:45serial komediowy