Program TV na sobotę 01.06.2024
POPULARNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
TVP 1
Ranczo 8: Wybacz mnie (94)
od 9:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 2: Uprowadzenie (20)
10:50serial kryminalny
Ojciec Mateusz: Anna (6)
11:45serial kryminalny
TVN
Na Wspólnej (3825)
11:50serial obyczajowy
Na Wspólnej (3826)
12:20serial obyczajowy
Na Wspólnej (3827)
12:50serial obyczajowy
Kobieta na krańcu świata (5/8)
13:50serial dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Dinozaur kanibal (1)
od 9:55serial popularnonaukowy
Jurajscy wojownicy: Tyranozaur - król myśliwych (2)
10:50serial popularnonaukowy
Prehistoryczne bestie: Największy drapieżnik Ameryki (5)
13:40serial dokumentalny
TV Puls
Rodzinny interes: Wojna rozwodowa (14)
10:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (411)
11:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (412)
12:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (413)
13:00serial obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda (1130)
od 9:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (879)
10:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (880)
11:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (881)
12:55serial paradokumentalny
Detektywi (68)
13:55serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Serialowa nostalgia: Kariera Nikodema Dyzmy (6/7)
od 9:30serial obyczajowy
TVP Polonia
Trzy Szalone Zera: Rodzice marzeń (2)
11:50serial przygodowy
Trzy Szalone Zera: Żegnaj, nadziejo (3)
12:20serial przygodowy
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (12)
od 9:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (8)
10:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (11)
11:55serial dokumentalny
Ambulans 10 (3)
13:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
ale kino+
The Office PL: Pilot (1)
12:00serial komediowy
The Office PL: Refreshing (2)
12:35serial komediowy
The Office PL: No to szkło (3)
13:10serial komediowy
AXN
Kobra - oddział specjalny 19 (7)
10:05serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny 19 (8)
11:05serial sensacyjny
CANAL+ Family
Jakubiak rozgryza Tajlandię i Kambodżę: Wioska rybacka (3)
12:05serial dokumentalny
Jakubiak rozgryza Tajlandię i Kambodżę: Durian i Kokos (4)
12:30serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Duff i Wazowski 3 (1)
od 9:50serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (2)
10:30serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (3)
11:15serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (4)
11:55serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (5)
12:40serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (6)
13:20serial kryminalny
CBS Europa
Wybrańcy obcych: Ponad niebem (1/10)
12:15serial SF
Epic Drama
Poirot 13: Zbrodnia na festynie (3)
10:00serial kryminalny
Poirot 13: Dwanaście prac Herkulesa (4)
11:55serial kryminalny
HBO 3
Pełne koło: Safe in the Circle (4)
od 9:40serial kryminalny
Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta 2 (6-ost.)
10:35serial dokumentalny
Premiera: Jerrod Carmichael: Reality Show: Emmys (1/8)
11:25serial dokumentalny
We're Here 4 (1/6)
11:55serial dokumentalny
Kino Polska
Syzyfowe prace: 1892 (5)
13:40serial obyczajowy
Kino TV
Czterej pancerni i pies: Brzeg morza (8)
od 9:15serial wojenny
Stopklatka
Hudson i Rex 6 (14)
10:00serial kryminalny
Hudson i Rex 6 (15)
11:00serial kryminalny
Hawaje 5-0 2: Skarb (4)
12:00serial kryminalny
Stawka większa niż życie: Spotkanie (17)
12:55serial wojenny