Program TV na piątek 31.05.2024
POPULARNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
TVP 1
Dziedzictwo (286)
od 5:20serial obyczajowy
Złoty chłopak (189)
6:10serial obyczajowy
Wydział kryminalny Kitzbühel: Na łeb na szyję (84)
8:00serial kryminalny
Ranczo 8: Wykapany ojciec (93)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 2: Ślady krwi (19)
9:45serial kryminalny
TVP 2
M jak miłość (1585)
od 5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Rollercoaster (208)
6:55serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Ucieczka w sponsoring (787)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Sąsiedzki interes (788)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Tatuś (153)
9:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (950)
od 5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
Tele 5
Prehistoryczne bestie: Największy drapieżnik Ameryki (5)
6:00serial dokumentalny
TV 4
Dlaczego ja?: Okropne znalezisko w paczce powodem kłopotów młodej pary (887)
9:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (1)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (2)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1173)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (6)
9:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Odnaleziona zguba (32)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Początek (1)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Igranie z ogniem (4)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Strach (5)
9:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (712)
od 5:15serial paradokumentalny
Szkoła (468)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (761)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1133)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (885)
9:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Miasto z morza (1/4)
9:00serial historyczny
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (1)
9:00serial dokumentalny
FILMOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
ale kino+
Polska z góry 5: Góry Sowie (8)
6:30serial dokumentalny
CANAL+ Family
Siostry 2 (24)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (4)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (7)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (8)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (9)
7:45serial animowany
Marta mówi! (30)
8:05serial animowany
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (3)
9:50serial dokumentalny
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Z bożą pomocą (7-ost.)
6:00serial obyczajowy
Grantchester 4 (4)
7:00serial kryminalny
Inspektor George Gently 3: Pokój i miłość (2)
8:05serial kryminalny
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 5: The Skank Reflex Analysis (1/24)
9:15serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 5: The Infestation Hypothesis (2)
9:35serial komediowy
Kino Polska
Łowcy tajemnic Bałtyku: Rosyjski Kuter Torpedowy "Tupolew G-5" (3)
6:00serial dokumentalny
Łowcy tajemnic Bałtyku: U-768 (4)
6:50serial dokumentalny
Królewskie sny (6)
9:45serial historyczny
Kino TV
Bonanza: Więzy krwi
od 5:55serial obyczajowy
Polsat Film
Jedziemy na ryby! (22)
6:00serial dokumentalny
Na ratunek 112: Wojna o córkę (752)
7:00serial paradokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Wróg z przeszłości (4)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (81)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (82)
9:30serial obyczajowy
Warner TV
Diukowie Hazzardu 2: Gorączka złota (2)
6:30serial komediowy
Alf 2: Zwykły z ciebie kundel (18)
7:30serial komediowy
Alf 2: Strzelaj do mnie celnie (19)
8:00serial komediowy
Kochane kłopoty (5)
8:35serial obyczajowy
Kochane kłopoty (6)
9:30serial obyczajowy