Program TV na piątek 31.05.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Klan (4351)
od 4:50telenowela
Dziedzictwo (286)
5:20serial obyczajowy
Złoty chłopak (189)
6:10serial obyczajowy
Wydział kryminalny Kitzbühel: Na łeb na szyję (84)
8:00serial kryminalny
Ranczo 8: Wykapany ojciec (93)
8:50serial obyczajowy
TVP 2
Na dobre i na złe: Bądź przy mnie blisko (813)
od 4:35serial obyczajowy
M jak miłość (1585)
5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Rollercoaster (208)
6:55serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Ucieczka w sponsoring (787)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Ukryta prawda (950)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
Prehistoryczne bestie: Największy drapieżnik Ameryki (5)
6:00serial dokumentalny
TV 6
Kochane pieniądze: Liczy się miłość (68)
od 4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (1)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (2)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1173)
8:00serial obyczajowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6 (260)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Odnaleziona zguba (32)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Początek (1)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Igranie z ogniem (4)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (712)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (468)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (761)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1133)
8:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Burzliwe dzieje Kresów (30)
od 4:55serial dokumentalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2965)
5:05serial obyczajowy
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Misja Afganistan (10)
5:15serial wojenny
Polska z góry 5: Góry Sowie (8)
6:30serial dokumentalny
CANAL+ Family
Daleko od miasta 9 (6)
od 4:45serial dokumentalny
Daleko od miasta 9 (7)
5:10serial dokumentalny
Daleko od miasta 9 (8)
5:35serial dokumentalny
Siostry 2 (24)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (4)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (7)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (8)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (9)
7:45serial animowany
Marta mówi! (30)
8:05serial animowany
Epic Drama
Detektyw Murdoch 13: Zły szeląg (2)
od 4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Zawsze młodzi (3)
5:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Z bożą pomocą (7-ost.)
6:00serial obyczajowy
Grantchester 4 (4)
7:00serial kryminalny
Inspektor George Gently 3: Pokój i miłość (2)
8:05serial kryminalny
Kino Polska
Łowcy tajemnic Bałtyku: Rosyjski Kuter Torpedowy "Tupolew G-5" (3)
6:00serial dokumentalny
Łowcy tajemnic Bałtyku: U-768 (4)
6:50serial dokumentalny
Kino TV
Bonanza: Więzy krwi
5:55serial obyczajowy
Polsat Film
Ślad: W parku miejskim (56)
od 4:30serial kryminalny
Jedziemy na ryby! (22)
6:00serial dokumentalny
Na ratunek 112: Wojna o córkę (752)
7:00serial paradokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Wróg z przeszłości (4)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (81)
8:30serial obyczajowy
Stopklatka
MiłośćKropka.pl 2: Miłosne sekrety (9)
5:10serial paradokumentalny
Warner TV
Poniedziałki na chirurgii: Co za dzień (7)
5:12serial obyczajowy
Cudotwórcy: Trzy dni (5)
5:35serial komediowy
Diukowie Hazzardu 2: Gorączka złota (2)
6:30serial komediowy
Alf 2: Zwykły z ciebie kundel (18)
7:30serial komediowy
Alf 2: Strzelaj do mnie celnie (19)
8:00serial komediowy
Kochane kłopoty (5)
8:35serial obyczajowy