Program TV na piątek 31.05.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TVP 1
Stanley H (4-ost.)
3:45serial kryminalny
Klan (4351)
4:50telenowela
Dziedzictwo (286)
5:20serial obyczajowy
Złoty chłopak (189)
6:10serial obyczajowy
TVP 2
Na dobre i na złe: Bądź przy mnie blisko (813)
4:35serial obyczajowy
M jak miłość (1585)
5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Rollercoaster (208)
6:55serial komediowy
TVN
Szpital (203)
od 2:50serial paradokumentalny
Jak to jest zrobione? (17/26)
4:40serial dokumentalny
Ukryta prawda (950)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (6)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (7)
4:00serial sensacyjny
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
Prehistoryczne bestie: Największy drapieżnik Ameryki (5)
6:00serial dokumentalny
TV 4
Śmierć na 1000 sposobów (11)
od 2:55serial dokumentalny
TV 6
Sekrety sąsiadów: Podglądacz (59)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Mitoman (60)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Liczy się miłość (68)
4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (1)
6:00serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 8 (412)
od 2:20serial obyczajowy
Dzielnica strachu 6 (260)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Odnaleziona zguba (32)
6:00serial sensacyjny
TVN 7
Nagi instynkt przetrwania (16/17)
3:20serial dokumentalny
Szkoła (712)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (468)
6:15serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Burzliwe dzieje Kresów (30)
4:55serial dokumentalny
TVP Polonia
Ojciec Mateusz 24: Certyfikat (312)
3:05serial kryminalny
Barwy szczęścia (2965)
5:05serial obyczajowy
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Zasada przyjemności (10)
od 2:15serial kryminalny
Misja Afganistan (10)
5:15serial wojenny
Polska z góry 5: Góry Sowie (8)
6:30serial dokumentalny
AXN
Agenci NCIS: Hawaje (13)
od 2:45serial kryminalny
Agenci NCIS 18 (12/16)
3:40serial sensacyjny
Znaki (7)
4:40serial kryminalny
CANAL+ Family
Daleko od miasta 9 (2)
od 2:50serial dokumentalny
Daleko od miasta 9 (3)
3:15serial dokumentalny
Daleko od miasta 9 (4)
3:50serial dokumentalny
Daleko od miasta 9 (5)
4:15serial dokumentalny
Daleko od miasta 9 (6)
4:45serial dokumentalny
Daleko od miasta 9 (7)
5:10serial dokumentalny
Daleko od miasta 9 (8)
5:35serial dokumentalny
Siostry 2 (24)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (4)
6:55serial animowany
CANAL+ Seriale
Purpurowe rzeki 4 (3)
od 2:40serial kryminalny
Epic Drama
Wiedeńska krew 2: Nadciąga mrok (3)
od 2:05serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Wichrzycielki (1)
3:40serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Zły szeląg (2)
4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Zawsze młodzi (3)
5:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Z bożą pomocą (7-ost.)
6:00serial obyczajowy
HBO 3
Wielka 2: The Devil's Lunch (4)
od 2:45serial komediowy
Barry 4: you're charming (3)
3:35serial komediowy
Kino Polska
Łowcy tajemnic Bałtyku: Rosyjski Kuter Torpedowy "Tupolew G-5" (3)
6:00serial dokumentalny
Łowcy tajemnic Bałtyku: U-768 (4)
6:50serial dokumentalny
Kino TV
Bonanza: Więzy krwi
5:55serial obyczajowy
Polsat Film
Ślad: Dług (11)
od 2:35serial kryminalny
Ślad: Miecz szatana (55)
3:30serial kryminalny
Ślad: W parku miejskim (56)
4:30serial kryminalny
Jedziemy na ryby! (22)
6:00serial dokumentalny
Stopklatka
MiłośćKropka.pl 2: Miłosne sekrety (9)
5:10serial paradokumentalny
Warner TV
Poniedziałki na chirurgii: Co za dzień (7)
5:12serial obyczajowy
Cudotwórcy: Trzy dni (5)
5:35serial komediowy
Diukowie Hazzardu 2: Gorączka złota (2)
6:30serial komediowy