Program TV na piątek 31.05.2024
POPULARNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
TVP 2
Zakazany owoc (477)
17:15telenowela
Akacjowa 38 (389)
18:45telenowela
Barwy szczęścia (3013)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3014)
20:10serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze: Podwójny twist (942)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3826)
18:00serial obyczajowy
TVN
Ukryta prawda (1008)
od 16:55serial paradokumentalny
Detektywi (75)
18:00serial fabularno-dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
Tele 5
Prehistoryczne bestie: Największy drapieżnik Ameryki (5)
od 16:00serial dokumentalny
TV 4
Policjantki i Policjanci (698)
17:00serial obyczajowy
TV 6
Magnum: Detektyw z Hawajów (11)
17:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (1)
18:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (2)
19:00serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (60)
20:00serial kryminalny
TVN 7
Szpital (754)
od 16:55serial paradokumentalny
Szpital (755)
17:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1220)
18:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Reżyserzy: Wes Anderson
18:45serial dokumentalny
WP
Policjanci z sąsiedztwa 5 (5)
17:00serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (6)
18:00serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 4 (7)
18:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
ale kino+
Obława (1/3)
17:05serial kryminalny
Obława (2)
18:05serial kryminalny
Obława (3-ost.)
19:05serial kryminalny
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (12)
17:25serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (13)
18:20serial sensacyjny
MacGyver 2 (16)
19:15serial akcji
MacGyver 2 (17)
20:10serial akcji
CANAL+ Family
Wszystkie kolory świata 2: Nowa Zelandia, Wyspa Południowa (16)
17:05serial dokumentalny
Polska z góry. Nad wodą 3: Skawa (6)
18:10serial dokumentalny
Polska z góry. Nad wodą 3: Kanał Gliwicki (7)
18:35serial dokumentalny
Tajemnice z góry (3)
19:10serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
The Office PL 3: Furgonetka (8)
17:05serial komediowy
Mały Grand Hotel: Pomocna ręka boya (8)
17:35serial komediowy
Dyżur (4)
17:50serial obyczajowy
Dyżur (5)
18:30serial obyczajowy
Dyżur (6)
19:15serial obyczajowy
Baronowie (5)
20:00serial obyczajowy
Baronowie (6)
20:55serial obyczajowy
Epic Drama
Detektyw Murdoch 17: Sąsiedztwo pani Crabtree (10)
od 16:45serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Sprawa o wielu obliczach (16)
19:35serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Rywalizacja (11)
20:30serial kryminalny
HBO 3
Wojownik 3: Anything Short of a Blow to the Head (2)
17:25serial sensacyjny
Pełne koło: Safe in the Circle (4)
18:25serial kryminalny
Premiera: Banshee 3: Even God Doesn't Know What to Make of You (9)
19:20serial sensacyjny
Premiera: Banshee 3: We All Pay Eventually (10-ost.)
20:05serial sensacyjny
Kino Polska
Królewskie sny (2)
od 16:25serial historyczny
1920. Wojna i miłość: Zniewolenie (10)
18:00serial historyczny
1920. Wojna i miłość: Szwadron (11)
19:00serial historyczny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (21)
od 16:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (22)
17:30serial sensacyjny
Alf 2: Zwykły z ciebie kundel (18)
18:25serial komediowy
Alf 2: Wyprowadzka (20)
18:55serial komediowy
Alf 2: Jestem twoją marionetką (21)
19:25serial komediowy