Program TV na czwartek 30.05.2024
POPULARNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
TVP 1
Złoty chłopak (188)
6:05serial obyczajowy
Wydział kryminalny Kitzbühel: Przepis na zabójstwo (83)
8:00serial kryminalny
Ranczo 8: Radio Mamrot (92)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 2: Niebezpieczny pościg (18)
9:40serial kryminalny
TVN
Ukryta prawda (949)
od 5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
Tele 5
Prehistoryczne bestie: Niedźwiedziopies (4)
6:00serial dokumentalny
TV 4
Biblia: historie odrzucone: Tajemnice apostołów (2)
7:00serial dokumentalny
TVP Kultura
Nad Niemnem (3/4)
9:05serial obyczajowy
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2965)
9:30serial obyczajowy
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (16)
9:00serial dokumentalny
FILMOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
ale kino+
Polska z góry 5: Od Legnicy do Trzebnicy (7)
6:30serial dokumentalny
AXN
Rekrut 2 (19)
6:00serial kryminalny
CANAL+ Family
Siostry 2 (22)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (3)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (4)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (5)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (6)
7:45serial animowany
Marta mówi! (29)
8:05serial animowany
M jak mięso 6: Dziczyzna (7)
9:00serial dokumentalny
M jak mięso 6: Szyja (8)
9:25serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (2)
9:50serial dokumentalny
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Na tyłach (6)
6:10serial obyczajowy
Grantchester 4 (3)
6:55serial kryminalny
Inspektor George Gently 3: Łagodne zło (1)
8:00serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Bez przerwy (14)
9:55serial sensacyjny
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Engagement Reaction (23)
9:35serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Roommate Transmogrification (24-ost.)
9:55serial komediowy
Kino Polska
Łowcy tajemnic Bałtyku: Rosyjski Kuter Torpedowy "Tupolew G-5" (3)
6:45serial dokumentalny
Kino TV
Bonanza: Ostatnie trofeum
od 5:25serial obyczajowy
Polsat Film
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (52)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (53)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (54)
7:00serial dokumentalny
Warner TV
Diukowie Hazzardu 2: Dni blasku i róż (1)
6:35serial komediowy
Alf 2: Ktoś nade mną czuwa, część 2. (16)
7:35serial komediowy
Alf 2: Musimy stąd spadać (17)
8:05serial komediowy
Kochane kłopoty (3)
8:35serial obyczajowy
Kochane kłopoty (4)
9:30serial obyczajowy