Program TV na czwartek 30.05.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Klan (4350)
od 4:50telenowela
Dziedzictwo (285)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (188)
6:05serial obyczajowy
Wydział kryminalny Kitzbühel: Przepis na zabójstwo (83)
8:00serial kryminalny
Ranczo 8: Radio Mamrot (92)
8:50serial obyczajowy
TVN
Jak to jest zrobione? (16/26)
5:00serial dokumentalny
Ukryta prawda (949)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Świat z powietrza (1)
5:40serial przyrodniczy
Prehistoryczne bestie: Niedźwiedziopies (4)
6:00serial dokumentalny
TV 4
Biblia: historie odrzucone: Tajemnice apostołów (2)
7:00serial dokumentalny
TV 6
Kochane pieniądze: Bigamia (67)
od 4:40serial paradokumentalny
TVN 7
Szkoła (711)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (467)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (760)
6:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Z życia wyższych sfer (51)
5:00serial dokumentalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2964)
5:05serial obyczajowy
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Misja Afganistan (9)
5:15serial wojenny
Polska z góry 5: Od Legnicy do Trzebnicy (7)
6:30serial dokumentalny
CANAL+ Family
Daleko od miasta 8 (9)
od 4:45serial dokumentalny
Daleko od miasta 8 (10)
5:10serial dokumentalny
Daleko od miasta 8 (11)
5:35serial dokumentalny
Siostry 2 (22)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (3)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (4)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (5)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (6)
7:45serial animowany
Marta mówi! (29)
8:05serial animowany
CANAL+ Film
Wilk 2
5:10serial obyczajowy
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Na tyłach (6)
6:10serial obyczajowy
Grantchester 4 (3)
6:55serial kryminalny
Inspektor George Gently 3: Łagodne zło (1)
8:00serial kryminalny
Kino Polska
Łowcy tajemnic Bałtyku: Terra (2)
5:55serial dokumentalny
Łowcy tajemnic Bałtyku: Rosyjski Kuter Torpedowy "Tupolew G-5" (3)
6:45serial dokumentalny
Kino TV
Bonanza: Ostatnie trofeum
5:25serial obyczajowy
Polsat Film
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (52)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (53)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (54)
7:00serial dokumentalny
Stopklatka
MiłośćKropka.pl 2: Nowe rozdanie (8)
5:05serial paradokumentalny
Warner TV
Z góry przepraszam: Tylne zderzaki (8)
5:20serial komediowy
Laboratorium Dextera (5)
5:55serial animowany
Diukowie Hazzardu 2: Dni blasku i róż (1)
6:35serial komediowy
Alf 2: Ktoś nade mną czuwa, część 2. (16)
7:35serial komediowy
Alf 2: Musimy stąd spadać (17)
8:05serial komediowy
Kochane kłopoty (3)
8:35serial obyczajowy