Program TV na czwartek 30.05.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TVP 1
Klan (4350)
4:50telenowela
Dziedzictwo (285)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (188)
6:05serial obyczajowy
TVP 2
Tajemnice rodu Valentów 3 (40)
od 2:55serial historyczny
TVN
Szpital (202)
3:00serial paradokumentalny
Jak to jest zrobione? (16/26)
5:00serial dokumentalny
Ukryta prawda (949)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (5)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (6)
4:00serial sensacyjny
Świat z powietrza (1)
5:40serial przyrodniczy
Prehistoryczne bestie: Niedźwiedziopies (4)
6:00serial dokumentalny
TV 6
Sekrety sąsiadów: Zastraszanie (57)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Prawdziwa miłość będzie trudna (58)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Bigamia (67)
4:40serial paradokumentalny
TV Puls
Dzielnica strachu 6 (256)
4:00serial kryminalny
TVN 7
Nagi instynkt przetrwania (15/17)
3:15serial dokumentalny
Szkoła (711)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (467)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (760)
6:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Z życia wyższych sfer (51)
5:00serial dokumentalny
TVP Polonia
Na dobre i na złe: Młyny sprawiedliwości (921)
od 2:15serial obyczajowy
Zatoka szpiegów (7)
3:10serial szpiegowski
Barwy szczęścia (2964)
5:05serial obyczajowy
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Zasada przyjemności (9)
od 2:15serial kryminalny
Misja Afganistan (9)
5:15serial wojenny
Polska z góry 5: Od Legnicy do Trzebnicy (7)
6:30serial dokumentalny
AXN
The Good Doctor 6 (4)
od 2:50serial obyczajowy
Szpital świętej Marii (9/10)
3:45serial obyczajowy
Znaki (6)
4:40serial kryminalny
Rekrut 2 (19)
6:00serial kryminalny
CANAL+ Family
Daleko od miasta 8 (5)
od 2:50serial dokumentalny
Daleko od miasta 8 (6)
3:15serial dokumentalny
Daleko od miasta 8 (7)
3:50serial dokumentalny
Daleko od miasta 8 (8)
4:15serial dokumentalny
Daleko od miasta 8 (9)
4:45serial dokumentalny
Daleko od miasta 8 (10)
5:10serial dokumentalny
Daleko od miasta 8 (11)
5:35serial dokumentalny
Siostry 2 (22)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (3)
6:55serial animowany
CANAL+ Film
Wilk 2
5:10serial obyczajowy
Epic Drama
Archie (4-ost.)
od 2:25serial biograficzny
Domina 2 (7)
3:15serial historyczny
Detektyw Murdoch 12: Mrok przed świtem - część 1 (17)
4:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Mrok przed świtem, część 2 (18-ost.)
4:55serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Na tyłach (6)
6:10serial obyczajowy
Grantchester 4 (3)
6:55serial kryminalny
HBO 3
Nasza bandera znaczy śmierć: The Best Revenge Is Dressing Well (5)
od 2:55serial przygodowy
We're Here 4 (1/6)
3:30serial dokumentalny
Kino Polska
Łowcy tajemnic Bałtyku: Terra (2)
5:55serial dokumentalny
Łowcy tajemnic Bałtyku: Rosyjski Kuter Torpedowy "Tupolew G-5" (3)
6:45serial dokumentalny
Kino TV
Bonanza: Ostatnie trofeum
5:25serial obyczajowy
Polsat Film
Ślad: Automat dla pięknej pani (53)
3:00serial kryminalny
Ślad: Cyrkowcy (54)
4:00serial kryminalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (52)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (53)
6:30serial dokumentalny
Stopklatka
MiłośćKropka.pl 2: Nowe rozdanie (8)
5:05serial paradokumentalny
Warner TV
Z góry przepraszam: Tylne zderzaki (8)
5:20serial komediowy
Laboratorium Dextera (5)
5:55serial animowany
Diukowie Hazzardu 2: Dni blasku i róż (1)
6:35serial komediowy