Program TV na środę 29.05.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Detektywistyczna gra (82)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Droga przez stos (91)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 2: Niewidomy świadek (17)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz: Narkotyk (4)
10:45serial kryminalny
TVP 2
Rodzinka.pl: Metka mnie drapała... (207)
od 6:55serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Na bruku (785)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Źli chłopcy (786)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Milion dolarów (152)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Adwokat pada ofiarą napadu we własnej kancelarii (839)
10:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TV 4
Dlaczego ja?: Anioł zemsty (885)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Para chce odebrać dziecko młodej matce (886)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (27)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1172)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (3)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (4)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Odnaleziona zguba (32)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Unicestwiony, część 2 (3)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Igranie z ogniem (4)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (215)
10:00telenowela
TVN 7
Szkoła (466)
od 6:15serial paradokumentalny
Szpital (759)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1132)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (883)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (884)
10:15serial paradokumentalny
WP
Wielka historia: Szyfry (13)
7:35serial dokumentalny
Wielka historia: Srebrna supernowa (14)
8:00serial dokumentalny
Największe katastrofy budowlane 2 (7)
8:30serial dokumentalny
Teorie spiskowe (10)
9:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
AXN
Rekrut 2 (18)
7:05serial kryminalny
S.W.A.T. 6 (5)
8:05serial sensacyjny
S.W.A.T. 6 (6)
9:00serial sensacyjny
Rekrut 2 (18)
9:55serial kryminalny
S.W.A.T. 6 (7)
10:55serial sensacyjny
CANAL+ Family
Ronja, córka zbójnika (2)
od 6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (1)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (2)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (3)
7:45serial animowany
Marta mówi! (28)
8:05serial animowany
M jak mięso 6: Indyk (3)
9:00serial dokumentalny
M jak mięso 6: Mięsa z kością (4)
9:25serial dokumentalny
M jak mięso 6: Podroby (5)
10:00serial dokumentalny
M jak mięso 6: Steki (6)
10:25serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (1)
9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Dolina Loary (21)
10:40serial dokumentalny
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Papiery (5)
od 6:15serial obyczajowy
Grantchester 4 (2)
7:10serial kryminalny
Inspektor George Gently 2: Śmierć we młynie (4)
8:10serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Rób swoje (13)
10:00serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Faworyt (7)
10:55serial kryminalny
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Agreement Dissection (21)
9:45serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Wildebeest Implementation (22)
10:05serial komediowy
Kino Polska
Łowcy tajemnic Bałtyku: Terra (2)
od 6:55serial dokumentalny
Królewskie sny (4)
9:55serial historyczny
Kino TV
Celnicy 3 (1)
7:05serial dokumentalny
Poirot: Morderstwo na Balu Zwycięstwa
7:40serial kryminalny
Poirot: Tajemnica Hunter's Lodge
8:40serial kryminalny
Poirot: Express do Plymouth
9:45serial kryminalny
Poirot: Gniazdo os
10:50serial kryminalny
Polsat Film
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (51)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Zabójcza lista (3)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (79)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (80)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Rodzina zastępcza (106)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex: Anioł Stróż na czterech łapach cz. 1 (10)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 10: Ostatni zakład (135)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 10: Tylko jeden mężczyzna (136)
10:00serial kryminalny
Warner TV
Z góry przepraszam: Wieczór bogini (4)
od 6:31serial komediowy
Alf 2: Przykro nam, wujku Albercie (14)
7:45serial komediowy
Alf 2: Ktoś nade mną czuwa, część 1. (15)
8:15serial komediowy
Kochane kłopoty (1)
8:45serial obyczajowy
Kochane kłopoty (2)
9:40serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (18)
10:30serial sensacyjny