Program TV na środę 29.05.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Notacje: Ewa Dałkowska. Uprawianie sztuki ma sens
4:35cykl dokumentalny
Klan (4349)
4:50telenowela
Dziedzictwo (284)
5:20serial obyczajowy
Złoty chłopak (187)
6:05serial obyczajowy
TVP 2
M jak miłość (1584)
5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Metka mnie drapała... (207)
6:55serial komediowy
TVN
Jak to jest zrobione? (15/26)
5:05serial dokumentalny
Ukryta prawda (948)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (5)
4:00serial sensacyjny
Świat z powietrza (3)
5:40serial przyrodniczy
Prehistoryczne bestie: Najgroźniejszy zabójca dinozaurów (3)
6:00serial dokumentalny
TV 6
Sekrety sąsiadów: Całkowity zanik pamięci (55)
od 3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Perfumy (56)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Matki swatki (66)
4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (26)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (27)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 8 (410)
od 3:20serial obyczajowy
Dzielnica strachu 6 (255)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Wybawienie (31)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Odnaleziona zguba (32)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
Nagi instynkt przetrwania (14/17)
od 2:40serial dokumentalny
Szkoła (710)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (466)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (759)
7:10serial paradokumentalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2963)
5:00serial obyczajowy
WP
Wielka historia: Szyfry (13)
7:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
AXN
Rekrut: FBI (11/22)
od 3:45serial kryminalny
Znaki (5)
4:40serial kryminalny
Znaki (6)
6:05serial kryminalny
Rekrut 2 (18)
7:05serial kryminalny
CANAL+ 1
Miasta rytm: Lublin
5:45serial dokumentalny
CANAL+ Family
Daleko od miasta 8 (1)
5:10serial dokumentalny
Daleko od miasta 8 (2)
5:35serial dokumentalny
Siostry 2 (20)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (2)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (1)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (2)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (3)
7:45serial animowany
CANAL+ Premium
Miasta rytm: Lublin
4:45serial dokumentalny
CBS Europa
Bliżej gwiazd (10/20)
5:25serial dokumentalny
Epic Drama
Inspektor George Gently 7: Gently wśród przyjaciół (3)
od 2:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Za minutę morderstwo (15)
4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Instrukcja obsługi morderstwa (16)
5:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Papiery (5)
6:15serial obyczajowy
Grantchester 4 (2)
7:10serial kryminalny
HBO 3
Na wodach północy: Homo Homini Lupus (3)
od 3:10serial przygodowy
Kino Polska
Łowcy tajemnic Bałtyku: ORP Wicher (1)
6:00serial dokumentalny
Łowcy tajemnic Bałtyku: Terra (2)
6:55serial dokumentalny
Kino TV
Bonanza: Dzień sądu
5:40serial obyczajowy
Celnicy 2 (10)
6:35serial dokumentalny
Celnicy 3 (1)
7:05serial dokumentalny
Poirot: Morderstwo na Balu Zwycięstwa
7:40serial kryminalny
Polsat Film
Gliniarze: Zmowa milczenia (566)
od 3:35serial paradokumentalny
Gliniarze: Zbiórka (567)
4:30serial paradokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (49)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (50)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (51)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Zabójcza lista (3)
7:30serial sensacyjny
Stopklatka
MiłośćKropka.pl 2: Weekend pełen uczuć (7)
5:05serial paradokumentalny
Warner TV
4 Blocks 2 (5)
5:00serial kryminalny
Kochane kłopoty (22)
5:09serial obyczajowy
Chojrak - tchórzliwy pies (2)
6:21serial animowany
Z góry przepraszam: Wieczór bogini (4)
6:31serial komediowy
Alf 2: Przykro nam, wujku Albercie (14)
7:45serial komediowy
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
CANAL+ Sport
Witaj w akademii: Cracovia
5:15serial dokumentalny