Program TV na środę 29.05.2024
POPULARNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
TVP 1
Komisarz Alex 2: Niewidomy świadek (17)
od 9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz: Narkotyk (4)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (172)
11:35telenowela historyczna
Polsat
Sekrety rodziny: Milion dolarów (152)
od 9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Adwokat pada ofiarą napadu we własnej kancelarii (839)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Naga prawda (746)
11:40serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Zasadzka (771)
13:10serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Mężczyzna jej marzeń (1286)
13:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
Tele 5
Duże jest piękne (5)
11:00serial dokumentalny
Jurajscy wojownicy: Armagedon (12)
13:05serial popularnonaukowy
TV 4
Dlaczego ja?: Para chce odebrać dziecko młodej matce (886)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy
11:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy
12:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (336)
13:00serial obyczajowy
TV 6
Kobra - oddział specjalny (4)
10:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (5)
11:00serial sensacyjny
Więzienie (137)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (138)
12:35serial dokumentalny
Więzienie (139)
13:05serial dokumentalny
Więzienie (140)
13:35serial dokumentalny
TV Puls
Zbuntowany anioł (215)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (216)
11:00telenowela
Zaklinaczka duchów (13)
12:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów (14)
13:00serial fantasy
TVN 7
Ukryta prawda (883)
od 9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (884)
10:15serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Żyła złota (664)
11:20serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Morderstwo (665)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (760)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (184)
13:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Nad Niemnem (1/4)
od 9:05serial obyczajowy
Nad Niemnem (2/4)
10:10serial obyczajowy
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2964)
11:30serial obyczajowy
Ojciec Mateusz 24: Ośrodek (311)
12:50serial kryminalny
Ojciec Mateusz 24: Certyfikat (312)
13:40serial kryminalny
WP
Teorie spiskowe (10)
od 9:30serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (22)
12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (13)
13:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
AXN
Rekrut 2 (18)
od 9:55serial kryminalny
S.W.A.T. 6 (7)
10:55serial sensacyjny
S.W.A.T. 6 (8)
11:50serial sensacyjny
Rekrut 2 (19)
12:45serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (6)
13:40serial sensacyjny
CANAL+ 1
Polska z góry. Nad wodą 3: Jezioro Sulejowskie na Pilicy (3)
13:20serial dokumentalny
Polska z góry. Nad wodą 3: Radunia i jej elektrownie (4)
13:40serial dokumentalny
CANAL+ Family
M jak mięso 6: Podroby (5)
10:00serial dokumentalny
M jak mięso 6: Steki (6)
10:25serial dokumentalny
Ucieczka na wieś 21 (48)
12:05serial dokumentalny
Polska z góry 5: Rudawski Park Krajobrazowy (9)
13:05serial dokumentalny
Polska z góry 5: Szlakiem Warty (10)
13:35serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Polska z góry. Nad wodą 3: Jezioro Sulejowskie na Pilicy (3)
12:20serial dokumentalny
Polska z góry. Nad wodą 3: Radunia i jej elektrownie (4)
12:40serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (1)
od 9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Dolina Loary (21)
10:40serial dokumentalny
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
11:30serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Patryk Warga (1)
13:00serial komediowy
Mały Grand Hotel: Znany aktor (2)
13:15serial komediowy
Mały Grand Hotel: Napad (4)
13:30serial komediowy
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
13:40serial komediowy
Epic Drama
Agenci NCIS 14: Rób swoje (13)
10:00serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Faworyt (7)
10:55serial kryminalny
Poirot 13: Zbrodnia na festynie (3)
13:50serial kryminalny
HBO 2
Pępek świata 9: The Royal Flush (21)
11:00serial komediowy
Pępek świata 9: Split Decision (22)
11:20serial komediowy
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Wildebeest Implementation (22)
10:05serial komediowy
Kino Polska
Królewskie sny (4)
od 9:55serial historyczny
Polsat Film
Przyjaciółki (80)
od 9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Rodzina zastępcza (106)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Przezorny zawsze ubezpieczony (107)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Inteligentni konsumenci (238)
11:35serial komediowy
Świat według Kiepskich: Umarł odbiornik, niech żyje odbiornik (182)
12:15serial komediowy
Świat według Kiepskich: Zaskórniak (234)
12:50serial komediowy
Świat według Kiepskich: Smak życia (236)
13:20serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 10: Tylko jeden mężczyzna (136)
10:00serial kryminalny
Komisarz Rex 10: Kolor milczenia (137)
11:00serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Zabójcza fiksacja (127)
12:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Nurkujący samolot (157)
13:00serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (2)
od 9:40serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (18)
10:30serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (19)
11:25serial sensacyjny
Alf 2: Ktoś nade mną czuwa, część 1. (15)
12:25serial komediowy
Alf 2: Ktoś nade mną czuwa, część 2. (16)
12:55serial komediowy
Alf 2: Musimy stąd spadać (17)
13:20serial komediowy
Kochane kłopoty (3)
13:55serial obyczajowy