Program TV na jutro, poniedziałek 20.05.2024
POPULARNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Koniec (75)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Model życia artysty (83)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex: Dziedzictwo (9)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 30: Sakrament pojednania (390)
10:40serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (167)
11:35telenowela historyczna
TVP 2
Barwy szczęścia (3005)
11:50serial obyczajowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Fotograf (771)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Szczęśliwy ojciec (772)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Pożar (145)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Poród w szkolnej toalecie wywołuje skandal (832)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Szalona miłość (739)
11:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
Tele 5
Obalamy mity (2)
11:00serial dokumentalny
TV 4
Dlaczego ja?: Zły sąsiad terroryzuje rodzinę 43-latki (871)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Żona mówi mężowi, że jedno z ich dzieci nie jest jego (872)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Domek z kart (938)
11:00serial paradokumentalny
TV 6
Policjantki i Policjanci (1165)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (7)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (8)
10:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (9)
11:00serial sensacyjny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Młoda, kobieca, bardzo wybuchowa (11)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Sprawa Stillera (12)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (208)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (209)
11:00telenowela
TVN 7
Szpital (752)
od 7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1125)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (869)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (870)
10:15serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Od dziecka (650)
11:20serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (8)
9:05serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (9)
9:45serial przygodowy
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2958)
11:30serial obyczajowy
WP
Maszyny, które zmieniły świat: Rewolucja sprzętu AGD (8)
od 7:30serial dokumentalny
Największe katastrofy budowlane 2 (2)
8:25serial dokumentalny
Teorie spiskowe (4)
9:25serial dokumentalny
Wymazane z historii 3 (5)
10:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
AXN
S.W.A.T. 5 (13)
8:00serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (14)
8:55serial sensacyjny
Rekrut 2 (11)
9:55serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (15)
10:50serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (16)
11:45serial sensacyjny
CANAL+ 1
Wszystkie kolory świata 2: Kalabria, piękna i autentyczna (15)
9:10serial dokumentalny
CANAL+ Family
Marta mówi! (21)
8:05serial animowany
CANAL+ Premium
Wszystkie kolory świata 2: Kalabria, piękna i autentyczna (15)
8:10serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (4)
9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Wenecja i wyspy laguny (14)
10:40serial dokumentalny
Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
11:30serial dokumentalny
Epic Drama
Grantchester 3 (1)
od 7:10serial kryminalny
Inspektor George Gently 8: Nowa era (2)
8:10serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Szwindel (6)
10:00serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Dym szczypie w oczy (23)
10:55serial kryminalny
HBO 2
Pępek świata 9: Thanksgiving IX (7)
11:00serial komediowy
Pępek świata 9: Eyes Wide Open (8)
11:20serial komediowy
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Apology Insufficiency (7)
9:20serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The 21-Second Excitation (8)
9:40serial komediowy
Kino Polska
Siedlisko (6)
10:00serial obyczajowy
Kino TV
Poirot: Porwanie premiera
od 7:40serial kryminalny
Poirot: Gwiazda zachodu
8:45serial kryminalny
Poirot: Król trefl
9:45serial kryminalny
Poirot: Sen
10:50serial kryminalny
Polsat Film
Kobra - oddział specjalny: Rodzinna banda (5)
od 7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (65)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (66)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Szkoła życia (92)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Niewidzialna kanalia (93)
11:05serial komediowy
Świat według Kiepskich: Pocieszacz (226)
11:40serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 3: Śmierć w muzeum (3)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Chińskie cienie (123)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Mordercza krytyka (124)
10:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Nie wszystko złoto... (125)
11:00serial kryminalny
Warner TV
Alf 2: Potrafię się starać (1)
od 7:55serial komediowy
Kochane kłopoty (9)
8:25serial obyczajowy
Kochane kłopoty (10)
9:20serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (8)
10:15serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (9)
11:05serial sensacyjny