Program TV na jutro, poniedziałek 20.05.2024
POPULARNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
TVP 1
Złoty chłopak (180)
6:05serial obyczajowy
Wydział kryminalny Kitzbühel: Koniec (75)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Model życia artysty (83)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex: Dziedzictwo (9)
9:45serial kryminalny
TVP 2
M jak miłość (1577)
od 5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Zapisałaś w chmurze? (200)
6:55serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Fotograf (771)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Szczęśliwy ojciec (772)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Pożar (145)
9:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (941)
od 5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Potwory z epoki lodowcowej (6)
6:00serial popularnonaukowy
TV 4
Dlaczego ja?: Zły sąsiad terroryzuje rodzinę 43-latki (871)
9:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (12)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (13)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1165)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (7)
9:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Sieć (24)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Nokaut (25)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Młoda, kobieca, bardzo wybuchowa (11)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Sprawa Stillera (12)
9:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (703)
od 5:15serial paradokumentalny
Szkoła (458)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (752)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1125)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (869)
9:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (8)
9:05serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (9)
9:45serial przygodowy
TVP Polonia
Polacy światu: Karol Olszewski
6:50cykl dokumentalny
WP
Maszyny, które zmieniły świat: Rewolucja sprzętu AGD (8)
7:30serial dokumentalny
Największe katastrofy budowlane 2 (2)
8:25serial dokumentalny
Teorie spiskowe (4)
9:25serial dokumentalny
FILMOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
ale kino+
Polska z góry 4: Z biegiem Odry. Od Bramy Morawskiej do Brzegu (10)
6:30serial dokumentalny
AXN
Ultraviolet 2 (11)
6:05serial kryminalny
Rekrut 2 (11)
7:05serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (13)
8:00serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (14)
8:55serial sensacyjny
Rekrut 2 (11)
9:55serial kryminalny
CANAL+ 1
Wszystkie kolory świata 2: Kalabria, piękna i autentyczna (15)
9:10serial dokumentalny
CANAL+ Family
Siostry 2 (6)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (18)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (19)
7:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Szybka przygoda koparki (7)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Sylwestrowe widowisko (8)
7:35serial animowany
Bob Budowniczy 21: Papugowanie (9)
7:45serial animowany
Marta mówi! (21)
8:05serial animowany
CANAL+ Premium
Wszystkie kolory świata 2: Kalabria, piękna i autentyczna (15)
8:10serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (4)
9:50serial dokumentalny
CBS Europa
Bliżej gwiazd (19/20)
6:00serial dokumentalny
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Edward (5)
6:20serial obyczajowy
Grantchester 3 (1)
7:10serial kryminalny
Inspektor George Gently 8: Nowa era (2)
8:10serial kryminalny
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Apology Insufficiency (7)
9:20serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The 21-Second Excitation (8)
9:40serial komediowy
Kino TV
Bonanza: Drapieżniki
od 5:40serial obyczajowy
Celnicy 2 (4)
6:35serial dokumentalny
Celnicy 2 (5)
7:05serial dokumentalny
Poirot: Porwanie premiera
7:40serial kryminalny
Poirot: Gwiazda zachodu
8:45serial kryminalny
Poirot: Król trefl
9:45serial kryminalny
Polsat Film
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (31)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (32)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (33)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Rodzinna banda (5)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (65)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (66)
9:30serial obyczajowy
Stopklatka
Komisarz Rex 3: Śmierć w muzeum (3)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Chińskie cienie (123)
9:00serial kryminalny
Warner TV
Cudotwórcy 3 (6)
6:00serial komediowy
Diukowie Hazzardu: Swamp Molly (6)
6:25serial komediowy
Alf: Odlećmy razem (25)
7:25serial komediowy
Alf 2: Potrafię się starać (1)
7:55serial komediowy
Kochane kłopoty (9)
8:25serial obyczajowy
Kochane kłopoty (10)
9:20serial obyczajowy