Program TV na jutro, poniedziałek 20.05.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Klan (4342)
od 4:50telenowela
Dziedzictwo (277)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (180)
6:05serial obyczajowy
Wydział kryminalny Kitzbühel: Koniec (75)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Model życia artysty (83)
8:50serial obyczajowy
TVP 2
M jak miłość (1577)
5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Zapisałaś w chmurze? (200)
6:55serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Fotograf (771)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Ukryta prawda (941)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Świat z powietrza (3)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Potwory z epoki lodowcowej (6)
6:00serial popularnonaukowy
TV 6
Kochane pieniądze: Gra (57)
od 4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (12)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (13)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1165)
8:00serial obyczajowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6: Księżniczki (249)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Sieć (24)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Nokaut (25)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Młoda, kobieca, bardzo wybuchowa (11)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (703)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (458)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (752)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1125)
8:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Reżyserzy: Steven Spielberg (1/10)
od 3:40serial dokumentalny
Podróże z historią: Turniej o róg królowej (15)
5:20serial dokumentalny
TVP Polonia
Polacy światu: Karol Olszewski
6:50cykl dokumentalny
WP
Maszyny, które zmieniły świat: Rewolucja sprzętu AGD (8)
7:30serial dokumentalny
Największe katastrofy budowlane 2 (2)
8:25serial dokumentalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Polska z góry 4: Z biegiem Odry. Od Bramy Morawskiej do Brzegu (10)
6:30serial dokumentalny
AXN
Ultraviolet 2 (11)
6:05serial kryminalny
Rekrut 2 (11)
7:05serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (13)
8:00serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (14)
8:55serial sensacyjny
CANAL+ Family
Siostry 2 (6)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (18)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (19)
7:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Szybka przygoda koparki (7)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Sylwestrowe widowisko (8)
7:35serial animowany
Bob Budowniczy 21: Papugowanie (9)
7:45serial animowany
Marta mówi! (21)
8:05serial animowany
CANAL+ Premium
Wszystkie kolory świata 2: Kalabria, piękna i autentyczna (15)
8:10serial dokumentalny
CBS Europa
Bliżej gwiazd (19/25)
od 4:55serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (1/20)
5:25serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (19/20)
6:00serial dokumentalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 17: Kaznodzieja (16)
od 4:30serial kryminalny
Grantchester 2 (4)
5:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Edward (5)
6:20serial obyczajowy
Grantchester 3 (1)
7:10serial kryminalny
Inspektor George Gently 8: Nowa era (2)
8:10serial kryminalny
Kino TV
Bonanza: Drapieżniki
5:40serial obyczajowy
Celnicy 2 (4)
6:35serial dokumentalny
Celnicy 2 (5)
7:05serial dokumentalny
Poirot: Porwanie premiera
7:40serial kryminalny
Poirot: Gwiazda zachodu
8:45serial kryminalny
Polsat Film
Gliniarze: Wymierzając sprawiedliwość (127)
od 4:25serial paradokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (31)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (32)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (33)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Rodzinna banda (5)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (65)
8:30serial obyczajowy
Stopklatka
Komisarz Rex 3: Śmierć w muzeum (3)
8:00serial kryminalny
Warner TV
Poniedziałki na chirurgii: Najgorszy scenariusz (1)
5:05serial obyczajowy
Laboratorium Dextera (7)
5:45serial animowany
Cudotwórcy 3 (6)
6:00serial komediowy
Diukowie Hazzardu: Swamp Molly (6)
6:25serial komediowy
Alf: Odlećmy razem (25)
7:25serial komediowy
Alf 2: Potrafię się starać (1)
7:55serial komediowy
Kochane kłopoty (9)
8:25serial obyczajowy