Program TV na jutro, poniedziałek 20.05.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TVP 1
Klan (4342)
4:50telenowela
Dziedzictwo (277)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (180)
6:05serial obyczajowy
TVP 2
Ludzie i bogowie: Powrót konfidenta (12)
od 2:30serial historyczny
Ludzie i bogowie: Odwet (13)
3:30serial historyczny
Rodzinka.pl: Ale nam tu dobrze (222)
4:30serial komediowy
M jak miłość (1577)
5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Zapisałaś w chmurze? (200)
6:55serial komediowy
Polsat
Świat według Kiepskich: Puste butle (257)
od 2:40serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kicha kręcona (258)
3:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Z odzysku (259)
3:40serial komediowy
Świat według Kiepskich: M jak Marian (44)
4:10serial komediowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Tele 5
Świat z powietrza (3)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Potwory z epoki lodowcowej (6)
6:00serial popularnonaukowy
TV 6
Włatcy móch: Pozytywna wibracja (23)
od 2:50serial animowany dla dorosłych
Sekrety sąsiadów: Nowa kobieta mojego taty (37)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Dziwne zniknięcie (38)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Gra (57)
4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (12)
6:00serial sensacyjny
TV Puls
Dyżur 3 (40)
4:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (41)
4:35serial dokumentalny
Dzielnica strachu 6: Księżniczki (249)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Sieć (24)
6:00serial sensacyjny
TVP Kultura
Reżyserzy: Steven Spielberg (1/10)
3:40serial dokumentalny
Podróże z historią: Turniej o róg królowej (15)
5:20serial dokumentalny
TVP Polonia
Dom pod Dwoma Orłami (9)
3:05serial obyczajowy
Polacy światu: Karol Olszewski
6:50cykl dokumentalny
WP
Morderstwa w Midsomer 3 (4)
3:50serial kryminalny
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Polska z góry 4: Z biegiem Odry. Od Bramy Morawskiej do Brzegu (10)
6:30serial dokumentalny
AXN
Agenci NCIS 18 (10/16)
3:05serial sensacyjny
The Good Doctor 6 (2)
4:00serial obyczajowy
Szpital świętej Marii (7/10)
4:55serial obyczajowy
Ultraviolet 2 (11)
6:05serial kryminalny
CANAL+ Family
Siostry 2 (6)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (18)
6:55serial animowany
CBS Europa
Bliżej gwiazd (19/25)
4:55serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (1/20)
5:25serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (19/20)
6:00serial dokumentalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 17: Murdoch i skarb z Limy (15)
3:45serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Kaznodzieja (16)
4:30serial kryminalny
Grantchester 2 (4)
5:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Edward (5)
6:20serial obyczajowy
HBO
Sympatyk: The Oriental Mode of Destruction (6)
3:00serial szpiegowski
HBO 3
Wojownik 3: Exactly the Wrong Time to Get Proud (1/10)
od 2:45serial sensacyjny
Kino Polska
Ballada o Januszku: Wdowie radości (1)
od 2:05serial obyczajowy
Ballada o Januszku: W pogoni za kwiatem życia (2)
3:20serial obyczajowy
W rytmie wolności (2)
6:00serial dokumentalny
Polsat Film
Gliniarze: Siostra (125)
od 2:25serial paradokumentalny
Gliniarze: Tajemniczy ogród (126)
3:25serial paradokumentalny
Gliniarze: Wymierzając sprawiedliwość (127)
4:25serial paradokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (31)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (32)
6:30serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (8)
3:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (9)
3:45serial obyczajowy
Kochane kłopoty (10)
4:25serial obyczajowy
Poniedziałki na chirurgii: Najgorszy scenariusz (1)
5:05serial obyczajowy
Laboratorium Dextera (7)
5:45serial animowany
Cudotwórcy 3 (6)
6:00serial komediowy
Diukowie Hazzardu: Swamp Molly (6)
6:25serial komediowy