Program TV na jutro, poniedziałek 20.05.2024
POPULARNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
TVP 2
Ludzie i bogowie: Powrót konfidenta (12)
2:30serial historyczny
Ludzie i bogowie: Odwet (13)
3:30serial historyczny
Rodzinka.pl: Ale nam tu dobrze (222)
4:30serial komediowy
M jak miłość (1577)
5:30serial obyczajowy
Polsat
Świat według Kiepskich: Puste butle (257)
2:40serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kicha kręcona (258)
3:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Z odzysku (259)
3:40serial komediowy
Świat według Kiepskich: M jak Marian (44)
4:10serial komediowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
Tele 5
Świat z powietrza (3)
5:40serial przyrodniczy
TV 4
Ukryte miasta (4)
2:00serial dokumentalny
TV 6
Włatcy móch: Miś Przekliniak (21)
od 1:50serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Za kólisami (22)
2:20serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Pozytywna wibracja (23)
2:50serial animowany dla dorosłych
Sekrety sąsiadów: Nowa kobieta mojego taty (37)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Dziwne zniknięcie (38)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Gra (57)
4:40serial paradokumentalny
TV Puls
Zobacz to!: Dyżur 3 (38)
2:20serial dokumentalny
Dyżur 3 (40)
4:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (41)
4:35serial dokumentalny
Dzielnica strachu 6: Księżniczki (249)
5:00serial kryminalny
TVN 7
Szkoła (703)
5:15serial paradokumentalny
TVP Kultura
Reżyserzy: Steven Spielberg (1/10)
3:40serial dokumentalny
Podróże z historią: Turniej o róg królowej (15)
5:20serial dokumentalny
TVP Polonia
Dom pod Dwoma Orłami (9)
3:05serial obyczajowy
WP
Morderstwa w Midsomer 3 (4)
3:50serial kryminalny
FILMOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
ale kino+
Planeta Singli. Osiem historii: Noc w Amsterdamie (8)
od 1:05serial komediowy
AXN
Agenci NCIS: Hawaje (11)
2:15serial kryminalny
Agenci NCIS 18 (10/16)
3:05serial sensacyjny
The Good Doctor 6 (2)
4:00serial obyczajowy
Szpital świętej Marii (7/10)
4:55serial obyczajowy
CANAL+ Seriale
Purpurowe rzeki 4 (5)
od 1:15serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (6)
2:10serial kryminalny
Epic Drama
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 8: Napastnik (1)
od 0:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Murdoch i skarb z Limy (15)
3:45serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Kaznodzieja (16)
4:30serial kryminalny
Grantchester 2 (4)
5:15serial kryminalny
HBO
Sympatyk: The Oriental Mode of Destruction (6)
3:00serial szpiegowski
HBO 2
Wielka 2: Dickhead (2)
od 1:25serial komediowy
HBO 3
Spy/Master: The Hunting Party (1/6)
od 1:55serial sensacyjny
Wojownik 3: Exactly the Wrong Time to Get Proud (1/10)
2:45serial sensacyjny
Kino Polska
Ballada o Januszku: Wdowie radości (1)
2:05serial obyczajowy
Ballada o Januszku: W pogoni za kwiatem życia (2)
3:20serial obyczajowy
Kino TV
Bonanza: Drapieżniki
5:40serial obyczajowy
Polsat Film
Gliniarze: Siostra (125)
2:25serial paradokumentalny
Gliniarze: Tajemniczy ogród (126)
3:25serial paradokumentalny
Gliniarze: Wymierzając sprawiedliwość (127)
4:25serial paradokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (8)
3:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (9)
3:45serial obyczajowy
Kochane kłopoty (10)
4:25serial obyczajowy
Poniedziałki na chirurgii: Najgorszy scenariusz (1)
5:05serial obyczajowy
Laboratorium Dextera (7)
5:45serial animowany