Program TV na jutro, poniedziałek 20.05.2024
POPULARNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
TVP 1
BBC w Jedynce: Zaloty wśród zwierząt: Na widoku (1/5)
od 12:55serial dokumentalny
Złoty chłopak (181)
14:00serial obyczajowy
Dziedzictwo (278)
16:05serial obyczajowy
TVP 2
Akacjowa 38 (344)
13:15telenowela
Na sygnale: Zakładnicy (576)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Na dobre i na złe: Młyny sprawiedliwości (921)
15:05serial obyczajowy
Polsat
Na ratunek 112: Spirala przemocy (764)
13:10serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Adaptacja przepustnicy (1279)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Młody nauczyciel przez przypadek wdał się w intymną relację z uczennicą (1330)
14:40serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Młody uciekinier (925)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (995)
od 12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (967)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (28)
14:40serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (1000)
16:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
Tele 5
Tajny agent (4-ost.)
13:05serial sensacyjny
Prehistoryczne bestie: Ptak terrorysta (1)
14:00serial dokumentalny
Jurajscy wojownicy: Pojedynek drapieżników (11)
16:00serial popularnonaukowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (329)
13:00serial obyczajowy
Gliniarze: Wiejska sielanka (514)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Lunatyczka (468)
15:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Pożyczka (469)
15:30serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (683)
16:00serial obyczajowy
TV 6
Więzienie (111)
13:05serial dokumentalny
Więzienie (112)
13:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (575)
14:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (576)
15:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (10)
16:00serial sensacyjny
TV Puls
Zaklinaczka duchów (7)
13:00serial fantasy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (406)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (407)
15:00serial obyczajowy
Rodzinny interes: Brzydkie kaczątko (6)
16:00serial obyczajowy
TVN 7
Szpital (753)
od 12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (177)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (610)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (538)
15:50serial fabularno-dokumentalny
Zagadki losu (33/34)
16:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Reżyserzy: Reżyserzy: Steven Spielberg (1/10)
od 12:50serial dokumentalny
TVP Polonia
Komisarz Alex 19: Krańcówka (241)
od 12:50serial kryminalny
Osiecka (12)
13:40serial biograficzny
Korona królów. Jagiellonowie (151)
16:00telenowela historyczna
Barwy szczęścia (2958)
16:30serial obyczajowy
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (15)
od 12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (6)
13:55serial dokumentalny
Wnętrze do poprawki - domy gwiazd (3)
14:55serial dokumentalny
Ambulans 10 (1)
15:35serial dokumentalny
Morderstwa w Midsomer 4 (1)
16:55serial kryminalny
FILMOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
AXN
Rekrut 2 (12)
od 12:40serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (12)
13:40serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (13)
14:30serial kryminalny
MacGyver (17)
15:25serial akcji
MacGyver (18)
16:25serial akcji
CANAL+ Family
Zwierzęta Wajraka: Skrócone wędrówki (5)
13:05serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Niebezpieczne szopy (6)
13:35serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Kolorowy przednówek (1)
14:10serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Gniazdo żurawi (2)
14:40serial dokumentalny
Planeta Singli. Osiem historii: Usłysz mnie (4)
15:15serial komediowy
Planeta Singli. Osiem historii: Dystans (5)
16:10serial komediowy
CANAL+ Seriale
Chwila prawdy (7)
13:00serial dokumentalny
Chwila prawdy (8)
13:45serial dokumentalny
Duff i Wazowski 3 (1)
14:35serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (2)
15:15serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (3)
16:00serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (4)
16:40serial kryminalny
Epic Drama
Poirot 12: Wigilia Wszystkich Świętych (2)
13:55serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Szwindel (6)
15:45serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Dym szczypie w oczy (23)
16:40serial kryminalny
HBO
Premiera: Spy/Master: The Hunting Party (1/6)
15:40serial sensacyjny
HBO 2
East New York: A Humbling Blues (20)
15:40serial kryminalny
HBO 3
Nasza bandera znaczy śmierć (3)
14:50serial przygodowy
Kino Polska
Siedlisko (2)
16:55serial obyczajowy
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Wzorowy obywatel (191)
od 12:50serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kiepscy mordercy (183)
13:30serial komediowy
Stopklatka
Katastrofy w przestworzach: Zaginiony w Himalajach (150)
13:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Tragedia nad Teksasem (76)
14:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Na oparach (6)
15:00serial dokumentalny
Hawaje 5-0 3: Mecz (17)
16:00serial kryminalny
Warner TV
Alf 2: Spójrz na mnie teraz (3)
13:05serial komediowy
Kochane kłopoty (11)
13:35serial obyczajowy
Kochane kłopoty (12)
14:30serial obyczajowy
Diukowie Hazzardu: Windykatorzy (4)
15:25serial komediowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (9)
16:30serial sensacyjny
SPORTOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
TVP Sport
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Biegacz długodystansowy Janusz Kusociński
14:55cykl dokumentalny